Huawei E3372 w T-Mobile, a czy można go przystosować do PLAY?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Krzysztof J. S.
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-03, 20:57

Huawei E3372 w T-Mobile, a czy można go przystosować do PLAY?

Post autor: Krzysztof J. S. »

Dzień dobry Państwu i Wam, Drodzy Użytkownicy tego, jakże fajnego, Forum.

Mam gorącą prośbę do Państwa. W tej chwili jestem użytkownikiem Internetu dostarczanego przez Play. Mój przyjaciel podarował mi modem Huawei E3372, z którego korzystał kiedyś w sieci T-Mobile. Bez większych kłopotów łączę się nim z siecią Play, jednakże oprogramowanie tego modemu (Internet Manager), co jest oczywiste, jest powiązane z T-Mobile, a nie z Play. Udało mi się zdobyć wewnętrzne oprogramowanie do Play (PLAY ONLINE), jednakże nie mogę w jakikolwiek sposób dokonać w tymże modemie zamiany oprogramowania z T-Mobile na Play. Czy jest to w ogóle możliwe, a jeżeli tak, to jak należy to uczynić?

Będę bardzo zobowiązany za instrukcję, która będzie skierowana do kompletnego laika, bo za takiego właśnie należy mnie uważać.

Łączę pozdrowienia i życzenia - Wszystkiego najlepszego w Nowym, 2016, Roku! :-)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Huawei E3372 w T-Mobile, a czy można go przystosować do PLAY?

Post autor: ja.michal »

Chodzi ci o tzw. dashboard czyli oprogramowanie, które jest w modemie, widoczne jest jaki wirtualny napęd po podłączeniu modemu do komputera i się instaluje na komputerze jako manager?
Czy raczej chodzi o firmware czyli wewnętrzne oprogramowanie modemu?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Huawei E3372 w T-Mobile, a czy można go przystosować do PLAY?

Post autor: wojteks »

Krzysztof J. S. pisze: jest powiązane z T-Mobile, a nie z Play.
Skoro internet działa to jakie to ma znaczenie? Nie masz doświadczenia nie ruszaj tego.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ