ORANGE Win8 E3372, dziwne zachowanie łącza

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
python
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-01, 12:55
Lokalizacja: koniec świata...

ORANGE Win8 E3372, dziwne zachowanie łącza

Post autor: python »

Witam, miałem problemy bo Orange wcale nie działał, być może jakieś wirusy to spowodowały bo sporo ich wywaliłem, ktoś mi ściągnął na kompa chodząc po stronkach z gierkami itp. Teraz działa, ale strasznie muli. Odpaliłem stronkę TestMySpeed i wyszło Download 2,3Mb/s Upload 20,2Mb/s i ping 116. Co może być nie tak w ustawieniach lub gdziekolwiek, że tak się dzieje? Wczoraj ping był jeszcze większy, prędkości podobne. Ciut lepiej było w nocy, ale wiadomo - ludzie spali. Jakieś pomysły co robić? Pakiet Orange nie żaden płatny, ten 100GB za rejestrację karty. Z Play'em mam podobnie, muli strasznie, też pakiet 100GB za rejestrację SIM. Coś jest nie tak jak powinno. Akurat Orange zawsze mi śmigał najlepiej, Play ciut słabiej ale było ok. A tu taka lipa... Proszę o sugestie.


EDIT.
Na Pdeedtest.net podobnie, Down 5,5Mb/s , Upl 21,6 Mb/s , ping 33 , ale nic dziwnego bo serwer w Warszawie czyli w moim mieście.
Serwer z Wrocławia - Do 3Mb/s , Up 23Mb/s p 33ms.
Berlin 2,3 , 17,7 , 39.
ODPOWIEDZ