MODEM ZTE 63 - Gdzie znajde Firmware ?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kolomanolo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2017-01-25, 00:14

MODEM ZTE 63 - Gdzie znajde Firmware ?

Post autor: Kolomanolo »

Witam,

Kupiłem używany modem ZTE 63 i niestety po wielokrotnym konfigurowaniu występują dziwne błędy, wyłączanie routera itd.

Resetowałem go , ustawiałem od nowa i dalej jest ewidentnie coś nie tak. Teraz używam go jako repeatera i też się wyłącza samoistnie.

Chcę wgrać mu jakiś najnowszy soft czy ktoś z Was wie gdzie taki soft znaleźć albo posiada go ?
Rhikarle
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-01-25, 08:17

Re: MODEM ZTE 63 - Gdzie znajde Firmware ?

Post autor: Rhikarle »

A szukałeś wsparcia na stronie producenta? Tak chyba znajdziesz najszybciej.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: MODEM ZTE 63 - Gdzie znajde Firmware ?

Post autor: matek451 »

Wolne żarty, ZTE i wsparcie, nie istnieje. Zakup MF63 to porażka, jego miejsce od dawna to elektrośmieci. On i jego poprzednik MF60 to niekończące się pasmo problemów.Oddaj toto i kup MiFi Huawei z LTE.
Kolomanolo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2017-01-25, 00:14

Re: MODEM ZTE 63 - Gdzie znajde Firmware ?

Post autor: Kolomanolo »

Mam dwa takie modemy, jeden śmiga bardzo dobrze z drugim są problemy. A to rozłącza a to nie chce się połączyć a to się wyłącza, trzeba resetować.Niestety ten drugi sprawny mam wiele kilometrów stąd więc muszę poczekać zanim się do niego dobiorę i skopiuję oprogramowanie aby przenieść na ten popsuty dlatego pomyślałem, że znajdę jakieś firmware w sieci.
ODPOWIEDZ