Huawei E5372 - uszkodzenie ?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Huawei E5372 - uszkodzenie ?

Post autor: mar_kow »

Posiadam router E5372 użytkowany sporadycznie przez ok. 2 lata. Pewnego razu spadł mi na chodnik z wysokości ok. metra. Porysował się tylko trochę i niby nic mu to nie zaszkodziło. Ale od pewnego czasu zaczął 'szwankować"... Działa do czasu gdy się rozgrzeje i zaczyna przerywać. Im dłużej działa tym częściej się rozłącza. Dotyczy to połączenia z Internetem - połączenie poprzez USB czy WiFi z komputerem działa bez problemu. Czasami jak "zaskoczy" to działa bez problemu. Jak już jest połączony to zachowuje się normalnie, prędkości normalne, praktycznie nic się nie dzieje aż rozłączy... Testowałem go na kartach 3 operatorów więc nie jest to kwestia sieci. Oprogramowanie "bez udziwnień" - standardowe dla modemu, brand sieci Play...
Możliwe że "puściło" połączenie na lutowaniu ? Nie rozbierałem go jeszcze i czy takowa naprawa będzie możliwa czy sobie darować i kupić nowy ? Modem jest spoza sieci, bez gwarancji bo już chyba nawet minęła...
r4b1n
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2016-10-19, 13:03

Re: Huawei E5372 - uszkodzenie ?

Post autor: r4b1n »

Wiesz miałem ten sam problem jak swój kupiłem za 60 zł ;).Ale wgałem nowy firmware i chodzi bez problemu. Godzinami stabilne połączenie.
ODPOWIEDZ