Jak sprawdzić numer telefonu w modemie/routerze huawei

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
AJ97
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2016-08-01, 12:25

Jak sprawdzić numer telefonu w modemie/routerze huawei

Post autor: AJ97 »

Witam. <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> internet z t-mobile i chciałem zarejestrować się na ich stronie, by dokonywać płatności przez internet, ale do tego potrzebuję podać numer telefonu, który jest przypisany do mojej karty. Nie znalazłem w internecie niestety pomocy. Moje urządzenie to huawei b525. Pomoże ktoś? :)
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Jak sprawdzić numer telefonu w modemie/routerze huawei

Post autor: tired »

Numer masz na umowie...
worie
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-03-31, 14:30

Re: Jak sprawdzić numer telefonu w modemie/routerze huawei

Post autor: worie »

Zarejestrowałem się tu tylko po to, żeby odpowiedzieć na to jedno pytanie. Podejrzewam że pytający nie ma dostępu do podpisanej przez siebie umowy w tym momencie, stąd pytanie.

Jeśli nie posiadacie Państwo umowy i dysponujecie tylko i wyłącznie routerem/modemem - to jeśli jest udostępniona opcja wysłania SMS z poziomu interfejsu webowego, mogą Państwo wysłać z tamtąd wiadomość na swój numer telefonu - zobaczycie wtedy numer karty która jest w modemie :)

Oczywiście, kosztuje nas to tyle jak za zwykły SMS wg taryfy operatora. Ale jest to rozwiązanie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ