Nie można otworzyć strony startowej modemu E3372h

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
randon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-01-09, 20:49

Nie można otworzyć strony startowej modemu E3372h

Post autor: randon »

Witam,
mam problem z modemem e3372h od Play na win10, nie otwiera mi się strona startowa modemu czyli 192.168.8.1 internet ogólnie działa bez problemu.
Robiłem już wszystko od ipconfig, odinstalowanie sterownika, resetowanie sieci, zmiana IP i DNSów w ustawieniach IPv4
Nic nie pomaga. Jakiś czas temu wyłączyłem Mobile Broadband HL Service i włączyłem ponownie, chyba od tego czasu zaczęły się problemy.Tylko że dwa razy już odinstalowywałem od tego czasu sterownik. Ręczne ustawienia IPv4 nic nie daje lub nie mam sieci. Zamieniłem na przykład adres IP 192.168.8.100 na 192.168.8.1 (brama domyślna) to uwaliło mi neta. Jak zmieniłem IP 192.168.8.100 na 192.168.8.2 to net był ale strona modemu i tak się nie pojawiała. Miałem też przez cały czas wyłączoną stronę startową. odpalałem ją z zakładki, denerwował mnie start strony modemu przy każdym starcie systemu lub przy każdym włożeniu modemu, choć to i tak nie ma wpływu na to że teraz w ogóle się nie pojawia. Już wszystkie mi znane możliwości wypróbowałem, potrzebuje teraz porady jak to rozwiązać.
Załączam dwa screeny jak to wygląda
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ