huawei b315 - wysypał się po aktualizacji

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bloodbro
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2018-05-15, 07:51

huawei b315 - wysypał się po aktualizacji

Post autor: bloodbro »

witam,
mam problem, kupiłem używany router huawei b315, ale od razu miałem z nim problem, otóż router w wersji PLUS'a, chciałem wrzucić karte z play, karta działa w telefonie, internet działa bez problemu, jednak po wsadzeniu jej do routera miałem cały czas odpowiedź "brak usługi", dodam również, że po włożeniu karty nie zawołał o PIN ani nic.
Dopiero po drugim restarcie urządzenia zawołał o PIN, jednak po tym nadal był "brak usługi", a na routerze były zapisane sms'y, ze starej karty.

Stwierdziłem, że zrobię aktualizacje i może to coś da, ściągnąłem aktualizacje ze strony PLUS'a i według instrukcji przystąpiłem do instalacji, robiłem ją przez kabel, jednak instalacja stała, przez 2 godziny nic się nie zmieniło, a teraz na routerze świeci tylko dioda POWER, czy jest możliwość naprawy tego? Czy może już wcześniej coś było nie tak, skoro nie czytało karty?
Szukałem na forum informacji, znalazłem jakiś post o tym, że gdzieś jest przypięty temat o tym, jednak nigdzie nie mogę znaleźć tego posta.
rosomak1
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2015-09-10, 19:38

Re: huawei b315 - wysypał się po aktualizacji

Post autor: rosomak1 »

Poczytaj na tym forum to: Huawei B315s-22 (PLUS) - wgrywamy niebrandowany firmware
ODPOWIEDZ