Uszkodzony modem E3372S-153

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcinsz0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2015-01-17, 18:38
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Uszkodzony modem E3372S-153

Post autor: marcinsz0 »

Witam Wszystkich
Padł mi modem E3372S-153 hilink tzn przestał łaczyć się operatorem sieci (100% wina modemu,na innym wszystko działa) ale mozna było sie na niego zalogować przez stronkę ,própowałem wrzucić nowe oprogramowanie i po tym zabiegu nie da sie zalogowac do routera ...

Próbowałem go odratować za pomocą igły ,wszystko robię według instrukcji,po wpięciu modemu z iglą pojawia się "HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface" ale po uruchomieniu stryptu go.cmd pojawia się:
fastboot -i0x12d1 getvar product
< waiting for device >

W menadzerze urzadzen nie pojawia się ADB i to pewnie w tym problem ,system windows 8.1....
Próbowałem go odratować na windows 7 ale na tym systemie po igle nawet nie pojawił się modem w menadzerze zadań

Siedziałem nad tym wiele godzin i nie mam juz pomysłu co mogę zrobic aby uratować modem,proszę o pomoc

Dziękuję i pozdrawiam
charlie112

Re: Uszkodzony modem E3372S-153

Post autor: charlie112 »

Dograłeś BOS?
http://www.mediafire.com/file/8jy5k3mhp ... tion_2.rar

I jeżeli nie pojawia się ADB to w ogóle coś się pojawia? Jakiekolwiek nierozpoznane urządzenie?
marcinsz0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2015-01-17, 18:38
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Uszkodzony modem E3372S-153

Post autor: marcinsz0 »

Wszystkie sterowniki wgrane.
Na dzien dzisiejszy sytuacja wygląda tak :
Po zwarciu pinu iglą pojawia się HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface i załaczam skrypt go z paczki "E3372s_fastboot_repair_english ",skrypt czysci bloki i w menadzerze urządzen wykrywa i instaluje ABD Interface ale z wykrzyknikiem ,bład 10 ,urządzenia nie da sie właczyć,próbowałem ręcznie instalowac sterowniki ale nie pomaga,cały czas ten sam blad ....
ODPOWIEDZ