Laptor Acer r5 571t nie łączy się z konretną siecią wifi z innymi tak

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
prezes912
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-06, 09:25

Laptor Acer r5 571t nie łączy się z konretną siecią wifi z innymi tak

Post autor: prezes912 »

Witam wszystkich,

Mam problem z laptopem kolegi który nie łączy się z konkretną siecią wifi , wszystkimi innimi tak problem powstał gdy przeprowadzil się do innego domu a nic nie robił w ustawieniach , router przepiął w inne miejsce laptop i wszystko to same :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki:



Mam problem z laptopem , który nie łączy się z modem huawei e5180s(drugi laptop, telefony łącza się bez problemu)system windows 10. Robiłem resetowanie sieci z poziomu windowsa , odinstalowywałem sterowniki wifi(po odinstalowaniu zaraz wskakują nowe albo wyglada jak nie idzie ich odinstalować) itp i nadal jest problem. Podczas łączenia z tą konkretną siecią długo to trwa i wyskakuje komunikat że nie może połączyć się z tą siecią. Poszedłem do mnie z laptopem i tam się łączy bez problemu z moim internetem z innymi sieciami tupy jak udostępniłem z telefonu. Nie wiem czy restartować windowsa do stanu fabrycznego czy co mam robić. W routerze wyłączałem uwierzytelnianie żeby szło bez hasła i to samo, zmieniałem kanały itp . Brakuje mi pomysłów proszę o pomoc
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Laptor Acer r5 571t nie łączy się z konretną siecią wifi z innymi tak

Post autor: dzejk »

zmień nazwę sieci wifi
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Laptor Acer r5 571t nie łączy się z konretną siecią wifi z innymi tak

Post autor: key »

I sprawdz czy nie masz kanalu ktory nie jest aktywny w ustawieniach WiFi - sa roznice na rozne rynki.
Nie pomagam na PW.
prezes912
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-06, 09:25

Re: Laptor Acer r5 571t nie łączy się z konretną siecią wifi z innymi tak

Post autor: prezes912 »

Wszystko sprawdzone, zmiana nazwa sieci, resetowanie Windowsa do ustawień fabrycznych I nie laczy sie , tragedia z tym nie mam już pomysłu proszę o pomoc
ODPOWIEDZ