Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
answi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-05, 19:13
Lokalizacja: Piotrków

Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Post autor: answi »

Witam. Mam ten router i chciałbym podłączyć go do - Ethernet and Antenna Charging Cradle. Stacja dedykowana jest droga, ale w necie jest do kupienia poprzedni model, podobno model na Stany. Model 78XS. Tu do niej link:
https://www.netgear.com/service-provide ... -techspecs
Chciałbym dowiedzieć się czy chodzi ona z 810s, czy może ktoś ją miał. Na portalach jest też wymienione w specyfikacji że 810s też obsługuje. W pomocy technicznej netgara na 100% nie wiedzą i mówią, że lepiej nie ryzykować.W specyfikacji jest opis że częstotliwość obsługiwana tylko do 2100 , a w dedykowanej do 2600. I co naprawdę w niej jest - czy tylko konektory czy coś więcej.
Drugie pytanie - czy jest możliwość podglądu na jakich częstotliwościach pracuje w agregacji. U mnie jest na panelu Lte+ a w danych połączenia przez przeglądarkę podaje tylko jedno pasmo B7. Czy jest program do wyboru częstotliwości Lte ?
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Post autor: key »

Model 78XS nie obsluguje AC810c click.
Nie pomagam na PW.
answi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-05, 19:13
Lokalizacja: Piotrków

Re: Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Post autor: answi »

Dzięki. Też to widziałem. Tylko myślę że może tamten sprzęt i strona były wcześniej niż Netgear 810s i dlatego go może nie ma. Taka nadzieja :)
answi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-05, 19:13
Lokalizacja: Piotrków

Re: Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Post autor: answi »

Chyba problem ze stacją rozwiązałem. Netgear AC810s ma złącze mikro B - USB 3.0, a ta stacja od poprzednich modeli mikro B USB1.0-2.0 Znalazłem trochę zdjęć tamtych routerów i manual.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Netgear AC810s i stacja ... charging Cradle

Post autor: key »

answi pisze:Tylko myślę że może tamten sprzęt i strona były wcześniej niż Netgear 810s i dlatego go może nie ma.
Nowy sprzet to zazwyczaj nowszy protokol. Dlatego ta stacja nie ma wpisanej obslugi nowszych modeli, bo nie byla pod nie robiona.

Tak jak pisales, sprzed podlacza sie przez USB wiec ryzyko nie pelnego wsparcia jest duze.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ