Mobilny Router Huawei E5785Lh - 22c - nie potrafię go skonfigurować

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jogos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-09-15, 17:39

Mobilny Router Huawei E5785Lh - 22c - nie potrafię go skonfigurować

Post autor: Jogos »

Dzień dobry, jest to router mobilny od T-Mobile, nazwa i model podana w tytule tematu, system Windows 10 x64. Problem nr 1: oprogramowanie MobileWiFi z routera zainstalowałem, gdy próbuję uruchomić tę aplikację, mam następujący komunikat z błędem Explorer.EXE - Nie można odnaleźć aplikacji(reinstalacja nie pomaga). Problem nr 2: System operacyjny wykrywa wifi po włączeniu routera, gdy przechodzę do wpisania hasła fabrycznego, router przez około 10 sekund próbuje się połączyć a finalnie to się nie udaje, błąd - Nie można połączyć się z siecią, w instrukcji obsługi tego routera jest napisane, że muszę wyłączyć weryfikację kodu PIN i potrzebuję do tego oprogramowania Huawei HiLink APP, niestety jest to oprogramowanie na Androida, aplikacja ta wymaga wersji Androida w 4.0 lub nowszej, a Ja mam starego Samsunga z oprogramowaniem bodajże 2.3. Pobrałem emulator Bluestacks oraz oprogramowanie Hilink, nie wykrywa on żadnej sieci ani nie chce ręcznie zapisać :facepalm: Jest jakiś inny sposób na wyłączenie przymusu wpisywania PIN? Jak to zrobić? :cry: Od 9 godziny dostaję z tym raka :wsciekly: Na razie to tyle, jestem kompletnie rozczarowany i zdenerwowany tą sytuacją, dodatkowo za ten router miała być jednorazowa opłata, jak to Pan z T-Mobile powiedział "parę groszy" a do spłaty jest ponad 360zł w ratach po 15zł(będzie to doliczane do miesięcznej faktury za internet), ładowarkę też mam sobie dokupić, dali router bez ładowarki, tragedia. Jeśli wybrałem złą kategorię to proszę uprzejmie załogę o przeniesienie tematu we właściwe miejsce. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ