HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
DonMattheo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 317
Rejestracja: 2019-02-18, 13:41

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: DonMattheo »

Najpierw zaczęli wyłączać 2600 z Playa później T-mobile, opisałem sytuację w osobnym wątku.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

@jerzu

Wszystko zależy od BTSa, lokalizacji
U mnie mam na T-Mobile 220-300 nawet

@DonMattheo

Składałem reklamacje i już nie wyłączają na moim 2600

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: matek451 »

@yerzu nie żadna żałosna firma tylko ty zadajesz się z nieodpowiednimi konsultantami Play. Oferta dla BizBOX oczywiście jest z B818, optymalna czyli promocja dla "nowych REGON" wyglada tak jak na stronie tylko w umowie na 25 m-cy pierwsze 6 m-cy jest za zero złotych, wzieta w tym tygodniu, następujace warunki, 2 numery głosowe plus karta internetowa 300GB koszt , abonament przez 6 m-cy za zero złotych , potem 100 zł netto, do tego dobrany router B818 za 179 zł netto i co miesięczna opłata w wysokości 10 zł czyli razem 429 zł netto. Znajdź gdzieś lepsza ofertę z takim routerem, no i na numerach głosowych masz przez 12 m-cy po 80GB a potem 40GB. Jeden numer głosowy plus internet 300GB jest na takich samych warunkach za 70 zł/m-c. Po uwzględnieniu rabatu 0 zł/6m-cy dla dwóch numerów abonament wychodzi 76 zł netto a dla jednego 53,20 zł nett na m-c.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: wojteks »

Normy pola EM w Polsce są ostre, napakowanie na maszt wielu nadajników może skutkować ich przekroczeniem w stosunku do tego na co ma pomiary dany operator, jeden ze sposobów ograniczania pola EM jest wyłączanie nadajników (ewentualnie istotne zmniejszanie mocy).
Nie pomagam na PW!
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

matek451 pisze:@yerzu nie żadna żałosna firma tylko ty zadajesz się z nieodpowiednimi konsultantami Play. Oferta dla BizBOX oczywiście jest z B818, optymalna czyli promocja dla "nowych REGON" wyglada tak jak na stronie tylko w umowie na 25 m-cy pierwsze 6 m-cy jest za zero złotych, wzieta w tym tygodniu, następujace warunki, 2 numery głosowe plus karta internetowa 300GB koszt , abonament przez 6 m-cy za zero złotych , potem 100 zł netto, do tego dobrany router B818 za 179 zł netto i co miesięczna opłata w wysokości 10 zł czyli razem 429 zł netto. Znajdź gdzieś lepsza ofertę z takim routerem, no i na numerach głosowych masz przez 12 m-cy po 80GB a potem 40GB. Jeden numer głosowy plus internet 300GB jest na takich samych warunkach za 70 zł/m-c. Po uwzględnieniu rabatu 0 zł/6m-cy dla dwóch numerów abonament wychodzi 76 zł netto a dla jednego 53,20 zł nett na m-c.
Napisałem "do" w sensie, że mam już biznesbox brałem bez routera i nie można "dobrać" w trakcie więc takie traktowanie klienta biznesowego.
Obrazek
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

Nie wiem czy mogę ale chyba tak bo to wątek o huaCtrl, oto link do wersji pro dla chętnych

https://play.google.com/store/apps/deta ... huactrlpro

Niektórzy spytają czemu tyle... Ja z tego do ręki mam jakieś 10,5zł szok co :wow:

PS. Coś z wiadomościami się niedobrego stało na forum - wysypuje się mysql.
Obrazek
Awatar użytkownika
-niXon-
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 253
Rejestracja: 2011-11-30, 21:11
Lokalizacja: PL

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: -niXon- »

DonMattheo pisze:Najpierw zaczęli wyłączać 2600 z Playa później T-mobile, opisałem sytuację w osobnym wątku.
gdzie pisałeś o tym ?
od której godz wyłączają 2600 ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

u mnie od 1 do 6, ale nie do końca wyłączają ,tylko na chwile, potem niższa moc, może i taki zabieg jest robiony kilkakrotnie.
Ale to nie wątek o tym Panowie, jest inny na ten temat, Nie róbcie śmietnika.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

No u mnie regularnie nawet w ciągu dnia robi sie zanik łączności... Chyba muszę to zgłosić do play ale najpierw podłączę b525 zamiast b715 aby wykluczyć problem sprzętowy.

Na ten moment w wersji pro zaimplementowałem przycisk reconnect dzięki któremu łączy z pasmem na którym jest nasz wybrany band a potem automatycznie przywraca ustawienie agregacji usera. Jak na razie działa świetnie klikam raz i najpierw łączy z 2600 a potem zaraz na all fdd aby agregacja się załączyła. Po nocy router sam mi się łączy z biednym 1800 po reconnect załącza 2600 a potem all fdd. Jest to odpowiednik podwojnego przełączania manualnego... Wszystko to dzieje się po kliknięciu w przycisk na pierwszej zakładce jest to pierwsze opcja ktorej nie da się tak sprawnie przeprowadzić z poziomu konkurencyjnego hmanagera ;)

Przy okazji mam pytanie czy obsługa wielu routerów byłaby przydatna... Co sądzicie?
Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

Obawiam się że odpiszą Ci to co mi odpisali.
"Sprawdziliśmy, Pana urządzenie loguje się do LTE2600 cały czas"

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

Ktoś wstawił ocenę że działa z b818.
Obrazek
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1699
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: Mig25 »

yerzu pisze:No u mnie regularnie nawet w ciągu dnia robi sie zanik łączności... Chyba muszę to zgłosić do play ale najpierw podłączę b525 zamiast b715 aby wykluczyć problem sprzętowy.

Na ten moment w wersji pro zaimplementowałem przycisk reconnect dzięki któremu łączy z pasmem na którym jest nasz wybrany band a potem automatycznie przywraca ustawienie agregacji usera. Jak na razie działa świetnie klikam raz i najpierw łączy z 2600 a potem zaraz na all fdd aby agregacja się załączyła. Po nocy router sam mi się łączy z biednym 1800 po reconnect załącza 2600 a potem all fdd. Jest to odpowiednik podwojnego przełączania manualnego... Wszystko to dzieje się po kliknięciu w przycisk na pierwszej zakładce jest to pierwsze opcja ktorej nie da się tak sprawnie przeprowadzić z poziomu konkurencyjnego hmanagera ;)

Przy okazji mam pytanie czy obsługa wielu routerów byłaby przydatna... Co sądzicie?
A czy byłbyś w stanie napisać taki skrypt na openwrt ? Nawet przełączanie w telefonie staje się upierdliwe , a router z crona mógłby to robić z automatu u 6 rano , albo jeszcze lepiej w ogóle sprawdzać pasmo , i je przerzucać.

Co do obsługi wielu urządzeń , to swego czasu miałem na działce B315 a wdomu B715 ,były ustawione te same sieci i hasła i nie było problemy z hwmanager.
Również co bardziej zapobiegliwi mogą używać dwóch modemów na raz jako backup , lub nawet aby zwiększyć szybkość. W każdym razie mi osobiście na razie taka funkcjonalność nie jest potrzebna.
DonMattheo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 317
Rejestracja: 2019-02-18, 13:41

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: DonMattheo »

yerzu pisze: Na ten moment w wersji pro zaimplementowałem przycisk reconnect dzięki któremu łączy z pasmem na którym jest nasz wybrany band a potem automatycznie przywraca ustawienie agregacji usera. Jak na razie działa świetnie klikam raz i najpierw łączy z 2600 a potem zaraz na all fdd aby agregacja się załączyła. Po nocy router sam mi się łączy z biednym 1800 po reconnect załącza 2600 a potem all fdd. Jest to odpowiednik podwojnego przełączania manualnego... Wszystko to dzieje się po kliknięciu w przycisk na pierwszej zakładce jest to pierwsze opcja ktorej nie da się tak sprawnie przeprowadzić z poziomu konkurencyjnego hmanagera ;)
W Huawei Monitor i w LTE Inspecteur jest osobno wybór pasma wysyłania oraz pasm pobierania, agregację oraz pasmo główne można ustawić za jednym klikiem. Jak Francuzi zaimplementowali w swoich programach to znaczy te polecenia są w API.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

Ale to wcale się nie ustawia na stałe.
Nie łudź się że tak ustawisz ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
DonMattheo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 317
Rejestracja: 2019-02-18, 13:41

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: DonMattheo »

Jak tylko operator nic nie kombinuje z pasmami to długo trzyma zadane ustawienie, ostatnio w T-mobile miałem kilkunastodniowe okresy połączenia na B7. Natomiast w pełnej wersji Huawei Monitor, oczywiście działającej ciągle na PC z Windows, jest ustawienie dot. kontroli konfiguracji pasm z 2 opcjami: wg. harmonogramu oraz "kiedy potrzebne" co oznacza że po zmianie pasma przez BTSa program przywróci zadaną konfigurację. Ma to swoje plusy i minusy. Tak jak pisałeś można to ogarnąć skryptem z zewnątrz albo w repo garyska jest taki na routery/modemy Huawei z modem AT.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

To ja wiem, skrypt skryptem.
Ale chodziło mi o to że router sam sobie tego nie trzyma.
Operator nam zrobić psikusa kiedy tylko zechce.
I po restarcie też ustawi się jak operator sobie życzy.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

DonMattheo pisze:
yerzu pisze: Na ten moment w wersji pro zaimplementowałem przycisk reconnect dzięki któremu łączy z pasmem na którym jest nasz wybrany band a potem automatycznie przywraca ustawienie agregacji usera. Jak na razie działa świetnie klikam raz i najpierw łączy z 2600 a potem zaraz na all fdd aby agregacja się załączyła. Po nocy router sam mi się łączy z biednym 1800 po reconnect załącza 2600 a potem all fdd. Jest to odpowiednik podwojnego przełączania manualnego... Wszystko to dzieje się po kliknięciu w przycisk na pierwszej zakładce jest to pierwsze opcja ktorej nie da się tak sprawnie przeprowadzić z poziomu konkurencyjnego hmanagera ;)
W Huawei Monitor i w LTE Inspecteur jest osobno wybór pasma wysyłania oraz pasm pobierania, agregację oraz pasmo główne można ustawić za jednym klikiem. Jak Francuzi zaimplementowali w swoich programach to znaczy te polecenia są w API.
No to jak jednym klikiem to dokładnie robią to co u mnie reconnect - najpierw konkretny band a potem na all. Odn. osobnego band na up i down to w/g mnie to nie działa, może kiedyś działało teraz w nowych routerach albo w ogóle na BTSach jest to "na sztywno".

OpenWrt nigdy nic nie robiłem na to, bo nie mam.
Obrazek
DonMattheo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 317
Rejestracja: 2019-02-18, 13:41

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: DonMattheo »

yerzu pisze:
DonMattheo pisze:
yerzu pisze: Na ten moment w wersji pro zaimplementowałem przycisk reconnect dzięki któremu łączy z pasmem na którym jest nasz wybrany band a potem automatycznie przywraca ustawienie agregacji usera. Jak na razie działa świetnie klikam raz i najpierw łączy z 2600 a potem zaraz na all fdd aby agregacja się załączyła. Po nocy router sam mi się łączy z biednym 1800 po reconnect załącza 2600 a potem all fdd. Jest to odpowiednik podwojnego przełączania manualnego... Wszystko to dzieje się po kliknięciu w przycisk na pierwszej zakładce jest to pierwsze opcja ktorej nie da się tak sprawnie przeprowadzić z poziomu konkurencyjnego hmanagera ;)
W Huawei Monitor i w LTE Inspecteur jest osobno wybór pasma wysyłania oraz pasm pobierania, agregację oraz pasmo główne można ustawić za jednym klikiem. Jak Francuzi zaimplementowali w swoich programach to znaczy te polecenia są w API.
No to jak jednym klikiem to dokładnie robią to co u mnie reconnect - najpierw konkretny band a potem na all. Odn. osobnego band na up i down to w/g mnie to nie działa, może kiedyś działało teraz w nowych routerach albo w ogóle na BTSach jest to "na sztywno".

OpenWrt nigdy nic nie robiłem na to, bo nie mam.
Wiadomo że nie działa inne pasmo na DL i UL w przypadku użycia tylko jednego (musi być B1/B1 itd a nie może być np. B3/B7). Natomiast w przypadku agregacji w LTE H-Monitor (wcześniej Huawei Monitor) zaznacza się wybrane pasma DL oraz pasmo UL i zatwierdza ( to ten 1 klik). Warunek: pasmo UL musi być też w DL.
mbiela
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-05-14, 10:18

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: mbiela »

Czy ta apka jest dostępna poza Google Play? Korzystam z telefonu, który póki co nie jest podpięty pod żadne konto i nie chciałbym tego zmieniać dla jednej aplikacji .
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: wojteks »

Liczysz na to że cię nie śledzą :rotfl:
Nie pomagam na PW!
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

Na bank już jest darmowa wersja zmirrorowana na jakimś apkmirror itp.

Od dzisiaj jest nowa wersja pro, teraz już bardzo się różni od darmowej główna różnica to dostęp do bandów na całym świecie to akurat będzie mało przydatne w kraju... tak więc nowości oprócz tego to ładniejszy layout oraz obsługa sms na routerze która niebawem rozszerzy się o "inteligentne" smsy gdzie sms będzie mógł wykonać operacje na routerze jak i w sieci domowej :) ... funkcjonalność bardziej dla smarthome gdzie tablet zarządza urządzeniami w domu.

Ogólnie to support wersji PRO jest słaby o dziwo prym wiedzie Arabia Saudyjska ale po tym jak im podnieśli VAT o 10% (ze względu na covid19) to już jest klapa więc pewnie po tym co opisałem powyżej to support się skończy niestety :(

Dla ciekawskich w prawie miesiąc wersja PRO zarobiła trochę ponad 1kpln (a to efekt nowości i chęci wsparcia tych którzy od razu wiedzieli że wesprą projekt... i niestety widać drastyczny spadek) to po odjęciu 30% dla Google i podatków co w rezultacie pod względem zarobkowym składa się na moje 2-3dni robocze a poświęciłem jakieś 50-100x tyle ale wiadomo apke pisałem dla siebie i samo się rozrosło... fajnie że innym się przydaje :) aha jeszcze dla ciekawskich 25k odsłon reklamy w wersji free to jakieś 40zł miesięcznie haha.
pro_1.jpg
Ostatnio zmieniony 2020-05-15, 22:58 przez yerzu, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

Wrzuć proszę screeny z wersji pro :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

Wersja PRO, niestety jakość po wrzuceniu screena strasznie słaba :(
Screenshot_20200515_174737_pl.thecoder.huactrlpro.jpg
Screenshot_20200515_174754_pl.thecoder.huactrlpro.jpg
Screenshot_20200516_091147.jpg
Obrazek
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

Oooo... właśnie miałem sytuację, że się router totalnie sam z siebie wywalił nic zero dostępu jeśli jest się podłączonym do innego wifi o lepszych parametrach niż to bezpośrednie z routera... dopiero przełączenie na wifi routera pozwoliło na restart urządzenia ale wymagało to ruszenie dupska z kanapy na piętro aby złapać zasięg odpowiedniego wifi.... także na 100% w poniedziałek będzie obsługa restartu routera via sms w wersji pro.

Niestety huawei ma z tym problem zasadniczo raz w miesiącu czasem może raz na dwa wywali się i koniec... A co jak router masz na dachu w tubie aby zaoszczędzić na antenie? #polakpotrafi :D

Ja akurat tak nie mam bo się boję łazić po dachu po tym jak z niego spadłem bo mi pies przegryzł linki bezpieczeństwa... No i mam po prostu cybertecha duala ale samo chodzenie na piętro wku... jak aktualnie coś sie ogląda na netflixie itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: onken »

Pomyśl o wersji pro bez pośrednictwa google :)

Byłaby może tańsza dla użytkownika :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
DonMattheo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 317
Rejestracja: 2019-02-18, 13:41

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: DonMattheo »

yerzu pisze:Oooo... właśnie miałem sytuację, że się router totalnie sam z siebie wywalił nic zero dostępu jeśli jest się podłączonym do innego wifi o lepszych parametrach niż to bezpośrednie z routera... dopiero przełączenie na wifi routera pozwoliło na restart urządzenia ale wymagało to ruszenie dupska z kanapy na piętro aby złapać zasięg odpowiedniego wifi.... także na 100% w poniedziałek będzie obsługa restartu routera via sms w wersji pro.

Niestety huawei ma z tym problem zasadniczo raz w miesiącu czasem może raz na dwa wywali się i koniec... A co jak router masz na dachu w tubie aby zaoszczędzić na antenie? #polakpotrafi :D

Ja akurat tak nie mam bo się boję łazić po dachu po tym jak z niego spadłem bo mi pies przegryzł linki bezpieczeństwa... No i mam po prostu cybertecha duala ale samo chodzenie na piętro wku... jak aktualnie coś sie ogląda na netflixie itp.
W skrajnym przypadku ESem w rozdzielnicy resetuję :)
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

onken pisze:Pomyśl o wersji pro bez pośrednictwa google :)

Byłaby może tańsza dla użytkownika :)
Ciężko by to zabezpieczyć przed rozesłaniem pliku instalacyjnego a google robi to wyśmienicie.

Nawet jak masz roota i zrobisz dump partycji usera i wrzucisz na inne urządzenie to bez zalogowania się na tamtego usera apka się nie włączy.

Ale fakt mogę zrobić wersję na usera i hasło z logowaniem na np. odcisk palca
Obrazek
yerzu
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-10-06, 09:24

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: yerzu »

DonMattheo pisze:
yerzu pisze:Oooo... właśnie miałem sytuację, że się router totalnie sam z siebie wywalił nic zero dostępu jeśli jest się podłączonym do innego wifi o lepszych parametrach niż to bezpośrednie z routera... dopiero przełączenie na wifi routera pozwoliło na restart urządzenia ale wymagało to ruszenie dupska z kanapy na piętro aby złapać zasięg odpowiedniego wifi.... także na 100% w poniedziałek będzie obsługa restartu routera via sms w wersji pro.

Niestety huawei ma z tym problem zasadniczo raz w miesiącu czasem może raz na dwa wywali się i koniec... A co jak router masz na dachu w tubie aby zaoszczędzić na antenie? #polakpotrafi :D

Ja akurat tak nie mam bo się boję łazić po dachu po tym jak z niego spadłem bo mi pies przegryzł linki bezpieczeństwa... No i mam po prostu cybertecha duala ale samo chodzenie na piętro wku... jak aktualnie coś sie ogląda na netflixie itp.
W skrajnym przypadku ESem w rozdzielnicy resetuję :)
Podaj co tam masz bo ja mam zwykłą elektryk doopa nawet nie proponował mi nic inteligentnego ale to było jakieś 6 lat temu więc może jeszcze takich nie było?
Obrazek
BikeBarian
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 168
Rejestracja: 2020-01-11, 21:22

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: BikeBarian »

Ja esem nie zresetuje bo mam UPS-a podpiętego pod modemy i rutery :). Jak nikt nie ma prundu to ja mam u siebie w gabinecie a i internet tez mam :) Hard reset rutera mogę zrobić np. przełącznikiem sterowanym przez Wi-Fi (Sonoff)
mbiela
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-05-14, 10:18

Re: HuaCtrl - aplikacja do wymuszania pasm LTE

Post autor: mbiela »

wojteks pisze:Liczysz na to że cię nie śledzą :rotfl:
Nie :D Po prostu nie wiem jeszcze, kto i na jakim koncie będzie go docelowo używać, a ponieważ z przekazywaniem jednego telefonu innej osobie już mam problem, to z drugim nie chce mi się walczyć.. A sam używam iOS na który tej aplikacji po prostu nie ma :(
ODPOWIEDZ