E3276s-150 kod błędu 16

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kixyvoj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-14, 11:17

E3276s-150 kod błędu 16

Post autor: kixyvoj »

Witam
Posiadam modem huawei e3276s-150 (zwykły) miał wgrany firmware z CP. Postanowiłem zaktualizować go ze strony http://www.mediafire.com/file/hfys2iaxa ... 1.rar/file. Aktualizacja przebiegła prawidłowo, jednak po tym modem często zrywa połączenie chciałem więc powrócić do firmware CP tyle że przy próbie zmiany wyskakuje błąd "kod błędu 16. Przełączenie do trybu pobierania nie powiodło się" Próbowałem na innym komputerze lecz to samo. Z tego co wyczytałem to nie ma możliwości przejścia do starszych wersji tyle że dlaczego?
I jeszcze jedno dlaczego po aktualizacji mój system Win7/32bit pokazuje dwa urządzenia pamięci HUAWEI TF CARD Storage USB Device (jako dodatkowy napęd cd) oraz urządzenie przenośne TF CARD Storage .Klikając na cd system się zawiesza zaś na urzędzenie przenośnie odtwarza zawartość pamięci.
Często spotykam się z określeniem Webui cóż to takiego? Czy chodzi o aplikację typu np. Mobile Partner
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: E3276s-150 kod błędu 16

Post autor: onken »

Zapytaj Huawei dlaczego...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ