Jaki modem 5G kupić?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

duke
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 173
Rejestracja: 2020-01-10, 17:21

Re: Jaki modem 5G kupić?

Post autor: duke »

Debik pisze: Ile masz do Bts z którym się łączysz ? I jakie rsrp miales bez anteny i z anteną zewnętrzna...
Antena poprawiła rsrp z ok 90 na 80.
Odległość ok 1.8km w linii prostej
data17
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2021-02-25, 08:13

Re: Jaki modem 5G kupić?

Post autor: data17 »

Cipher pisze:U mnie ma światłowód nie ma szans w najbliższych latach, bo nikomu nie opłaca się go ciągnąć dla 1-2 klientów. Nawet gdybym sam opłacił przedsięwzięcie za kilka tysi, to z pozwoleniami problem, bo po drodze od studzienki jest działka z budynkiem gdzie jest problem z jej współwłaścicielami. Dwa lata walczyłem z tematem i się poddałem ;)
a testowales zasieg 5G u siebie?? ja polecam kupic moto g 5G to najtanszy telefon z 5g obecnie, mozesz zamowic na allegro i zwrocic jak ja zrobilem :D

Obrazek

w Lublinie 100m od nadajnika ladny transfer byl w warszawie Targowek tez niezly ponad 200. Tylko wrocilem do siebie i rozczarowanie 50mb/s tylko :(
no i odeslalem bo moge miec 40 na lte
bynio1991
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2011-02-28, 09:35
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Jaki modem 5G kupić?

Post autor: bynio1991 »

Odświeżę temat, nie potrzebuję routera jedynie modem z dobrą anteną do obioru.. coś ktoś może polecić ? Czy jednak tylko router ... OPPO 5G CPE T1a czy Huawei 5G CPE Pro 2 ?
ODPOWIEDZ