Jaki modem wybrac? b535 itd...

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
daaager
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-25, 06:01

Jaki modem wybrac? b535 itd...

Post autor: daaager »

Hej.
Po przeczytaniu przeroznych tematow na forum zrobil mi sie taki mętlik w glowie, ze juz sam nie wiem co dokladnie mam wybrac wiec mam nadzieje, ze otrzymam jakas pomoc.
Otoz miejscowosc w ktorej mieszkam do najblizszego nadajnika ma jakies 4km wiekszosc przez lasy, (96-115) nadajnik znajduje sie w miejscowosci Nowy Dwór woj. lodzkie, z tego co zdazylem zobaczyc to ma chyba pasma 800,1800,2100.
Posiadam antenke cybertech LTE na dachu domu, modem MF 283 , siec t mobile i wlasnie na ten nadajnik ktory jest podany wyzej jest skierowana antena.
Chcialbym zmienic ten router na cos innego, dosc czeste wylaczanie sie samoczynne i straszne wachania predkosci.
Mam porownanie z B535 i na tym routerze predkosc max jaka udalo mi sie osiagnac to 34mb w godzinach 16 -18 z czego na routerze ZTE max predkosc to 24mb w godzinach nocnych.
Jesli mialbym zmienic na inny router podlaczajac ta antene ktora mam na dachu to jest mozliwosc dostania jeszcze czegos lepszego niz ten ktory moglem sprawdzic(b535)? Zakres cenowy jest nieistotny.
Czekam na odpowiedz, przepraszam za brak polskich znakow,pisane z telefonu.
Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ