Dlink DWR 921 Problem

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piti_o
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2021-10-26, 23:06

Dlink DWR 921 Problem

Post autor: piti_o »

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam problem z routerem Dlink DWR 921 w wersji c3. Przyszedł mi rachunek za usługi premium, których na pewno nie wykupowałem, więc stwierdziłem, że trzeba poaktualizować oprogramowanie w routerach, tym bardziej, że dostałem od Tmobile jakiś śmieszny email z ostrzeżeniem o złamaniach tych routerów. Więc zrobiłem aktualizację do firmware c3 01.01.03.16 z 2020.08. Router działa, mam dostęp do internetu, ale nie mogę się na niego zalogować. W firefoxie krzyczy mi o jakimś certyfikacie niezaufanym:
Obrazek https://ibb.co/0j67xh2
Udaje mi się chwilowo zalogować tylko na chromie, ale raz działa raz nie, to mnie wylogowuje i tak w kółko.
Spotkaliście się z tym problemem?
Drugie pytanie co wybrać zamiast tego routera bo naczytałem się już, że to przestarzały sprzęt? Mam teraz pakiet bez limitu w T-Mobile z prędkością do 200mb/s, chciałbym jakoś to wykorzystać, tym bardziej że mam nadajnik Tmobile 200m od domu ( według ich mapy niby zasięg 5g, ale wątpie). Moje współrzędne jak coś : 52.223179,18.792732. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Un4tunateMe
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2021-10-22, 13:32

Re: Dlink DWR 921 Problem

Post autor: Un4tunateMe »

Mam ten sam sprzęt ale kartę w sieci Mobile vikings. Te routery w starszej wersji miały problemy z zabezpieczeniami ale ponoć C3 to nie dotyczyło. Sam będę zmieniał na Huawei B535 bo 921 to strasznie ograniczony sprzęt.
ODPOWIEDZ