funkcja DMZ w B535-232 z T-Mobile

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
placki
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2022-08-17, 21:09

funkcja DMZ w B535-232 z T-Mobile

Post autor: placki »

Witam,
mam taki problem, że po ostatniej aktualizacji firmware'u zrobionej przez operatora wycięło mi w opcjach funkcję DMZ z której korzystałem (przepuszczenie ruchu IPsec - nie idzie tego zrobić zwykłym przekierowaniem portów) w związku z tym mam pytanie czy ma ktoś dostęp do jakiegś firmware'u do tego modelu w którym ta funkcja będzie ? Ewentualnie jakiś inny sposób żeby to obejść ?

Uprzedzając porady typu "zadzwoń do wsparcia T-Mobile" - zrobiłem to i wniosek jest jeden - totalna strata czasu i pieniędzy - za 2,50/min można sobie pogadać ze studencikiem, który nie miał o niczym bladego pojęcia a poziom udzielanych odpowiedzi sugerował 1 lub drugi rok polonistyki ewentualnie AWF

Wracając do problemu - czytałam gdzieś, że wklejając odpowiedni link w przeglądarkę można wejść do "niewidocznych" z menu funkcji w tym modemie (tyczyło się bodajże ustawień siły sygnału WiFi) - może ktoś by ma firmware z widoczną opcją DMZ i mógłby podesłać taki link ?

A może jakieś doświadczenia z trybem bridge mode ? do B535 nic nie znalazłem a w B525 pomimo obecności tej funkcji ponoć nie działa :(
ODPOWIEDZ