Czy działa darmowe lte w Red Bull Mobile na kartę 9 zł ?

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

Xayoo
Użytkownik forum

Czy działa darmowe lte w Red Bull Mobile na kartę 9 zł ?

Postautor: Xayoo » 2017-06-07, 17:25

Rozmawiałem sobie z panią na czacie i mówi TAK TAK wszystko działa po doładowaniu 30 zł dostaje nielimitowany internet.Jednak gdy zapytałem się czy dają spadek prędkości internetu po powiedzmy 100GB prędkość spada ona opowiedziała mi że Nie posiada tej informacji.
Więc jak to jest czy to serio działa i po ilu gb dają lajek i czy go w ogóle dają (Na 99% tak)Jeszcze dodam że nigdzie nie moge kupić tego startera:
https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... PREVKA.png w Żabce,w osiedlowym niema nwm gdzie kupić Pls help

mk64
Stały użytkownik forum

Re: Czy działa darmowe lte w Red Bull Mobile na kartę 9 zł ?

Postautor: mk64 » 2017-06-07, 17:57

Na stacjach orlenu poszukaj.
Huawei B525
LTE RBM5

kertoip
Początkujący użytkownik forum

Re: Czy działa darmowe lte w Red Bull Mobile na kartę 9 zł ?

Postautor: kertoip » 2017-06-18, 11:14

W Krakowie, nie miałem większych problemów aby kupić ten RBM 9. Kilka miesięcy temu na stacji paliw BP kupiłem jednego.
Jakiś miesiąc temu w kiosku w hipermarkecie zapytałem czy ma większa ilość tych RBM... dostałem pytanie ile potrzebuje :D Nie liczyłem ile tego było, ale Pani pozwoliła mi wybrać dwa jakie tylko chciałem nr :)
Z lejkiem różnię, z tego co widzę, czasami po 150GB/mies, czasami po 250GB/mies.

Wróć do „Telefony i internet komórkowy”