Play kosmicznie wysoki rachunek za telefon

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tesshu
Stały użytkownik forum
Posty: 82
Rejestracja: 2009-01-25, 15:40
Lokalizacja: Cz?stochowa

Play kosmicznie wysoki rachunek za telefon

Post autor: Tesshu »

Dzień dobry,
Proszę o radę co z tym fantem zrobić.
Moja narzeczona ma telefon w play, umowa kończy się za niecały miesiąc, ma pakiet 2GB na internet w telefonie, nie raz go przekroczyła to naliczali jakieś grosze aż tu nagle za 600 000 kb naliczyli sobie 650zł!!! łączny rachunek 724zł to jakaś kpina.... zgłosiłem reklamacje przez internet na play24 - status rozpatrywane, czytałem na internecie (większość to informacje z 2010-2012 roku) że nie jestem pierwszą osobą która dostała tak niski rachunek... czy od 2-3 lat nic się nie zmieniło??? UKE nic nie zrobił z taką chorą polityką i okradaniem swoich abonamentów przez sieci komórkowe??
Sam już od ponad 10 lat po przejściach w Erze jestem w telefonie na kartę i nigdy więcej abonamentu.
Czy jest sens w ogóle walczyć?? ponieważ czytając wypowiedzi innych raczej szanse na anulowanie faktury są marne ....
Na pewno będziemy wypowiadać umowę jednak ciężko będzie się wyrobić z terminem ponieważ jak już wspomniałem umowa kończy się za niecały miesiąc.

Z góry dziękuję za wszystkie informacje ,rady ip.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rio bravo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 612
Rejestracja: 2009-03-26, 21:50
Lokalizacja: z przyszłości

Re: Play kosmicznie wysoki rachunek za telefon

Post autor: rio bravo »

Sprawdź umowę i zapisów dotyczących internetu. Pewnie jest tam opłata promocyjna przez 24 miesiące. Później różne kwiatki wychodzą, np naliczają 24 pierwsze rachunki przy czym za pierwszy okres rozliczeniowy niepełny. Ich marketingowcy zaplanowali to już przed podpisaniem umowy, że ostatni rachunek będzie większy i przyniesie zyski.
Strach cokolwiek podpisywać jeżeli jest to promocja. Ma być na stałe 2GB i już.
dominikGorski
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2013-12-20, 11:07
Lokalizacja: Toruń

Re: Play kosmicznie wysoki rachunek za telefon

Post autor: dominikGorski »

nawet jeśli na początku to była promocja to potem i tak jakieś strasznie wysokie stawki masz za 600 000 kb naliczyli sobie 650zł!!! to chyba gorzej niż zagranicą być korzystał z neta. kosmos!
Ostatnio zmieniony 2015-02-26, 10:29 przez dominikGorski, łącznie zmieniany 1 raz.
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Play kosmicznie wysoki rachunek za telefon

Post autor: kedi »

Mam T-mobile Mix bez wykupionych żadnych pakietów z klawiaturową nokią starej generacji.
Kiedy jestem w zasięgu niemieckiej sieci za otwarcie strony która waży na telefonie około 40 kb płace według stawek roamingowych 4 grosze, u nas teraz jakieś 40 groszy a to i tak dobrze bo rok temu kasowali mnie w polskim t-mobile na 2 złote za taka przyjemność.
ODPOWIEDZ