LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: radius »

Nie ma to nic do rzeczy. Sieć jest zapchana, np. przez Abonentów wirtualnych Operatorów, np. Mobile Viking czy Virgin Mobile, którzy bez problemów logują się do UMTS i LTE Playa.

Gdzie jest speedtest taki jak w moim poście?
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Nie we wszystkich lokalizacjach sieć jest przeciążona. U mnie nie ma tego problemu, szczególnie po odpaleniu LTE2100 i LTE800. http://www.speedtest.net/my-result/5335022831 To na 1800MHz. Na 800MHz http://www.speedtest.net/my-result/5335040590 Teraz pozostaje czekać na odpalenie LTE2600 i agregację z LTE800. U mnie nie ma problemu z pobieraniem plików czy torrentów, chodzą na maksa.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

asialoczk60 pisze: Moja tesciowa tez go ma i jest zadowolona i u niej normalnie chodzi. Wiec to chyba jednak nie to
Ja też go używam na 2 kartach SIM (abonenci Play sponsorują mi ten dostęp-który mnie kosztuje od 5-10zł miesiąc, w zależności od ważności konta na karcie) i nie narzekam-raz korzystam w dużym mieście a P4 nie traktuje klientów ze względu na zamieszkanie jednakowo, dwa nikt mi nie dostarczy dostępu do internetu w takiej cenie.
matek451 pisze:Nie we wszystkich lokalizacjach sieć jest przeciążona. U mnie nie ma tego problemu, szczególnie po odpaleniu LTE2100 i LTE800. http://www.speedtest.net/my-result/5335022831 To na 1800MHz. Na 800MHz http://www.speedtest.net/my-result/5335040590 Teraz pozostaje czekać na odpalenie LTE2600 i agregację z LTE800. U mnie nie ma problemu z pobieraniem plików czy torrentów, chodzą na maksa.
Nie no nieważne są testy sieci przez UKE-mówiące o tym jak działają sieci operatorów komórkowych, w tym Play, ważne jest jak działa internet u @matek451. :dobani:
jareq
todi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2016-03-15, 21:16

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: todi »

Ja też go używam na 2 kartach SIM (abonenci Play sponsorują mi ten dostęp-który mnie kosztuje od 5-10zł miesiąc, w zależności od ważności konta na karcie) i nie narzekam-raz korzystam w dużym mieście a P4 nie traktuje klientów ze względu na zamieszkanie jednakowo, dwa nikt mi nie dostarczy dostępu do internetu w takiej cenie.

[
I tu jesteś w błędzie ;ja mam w Orange za 36 zł brutto 560GB+ druga karta sim+ Huawei b315 i airbox 2+ za 97 zł, Drugą kartę sim z airboxem dałem koledze za 20 zł m-c. ;)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

@jarek ty znowu swoje, człowieku ty masz jakąś obsesję na punkcie RBM i usługi Darmowego Internetu LTE. Co cię obchodzi że są klienci, którzy biorą abonament w Play? To ich pieniądze i mogą z nimi robić co zechcą, biorą też z Play sprzęt i są zadowoleni. Twoja krucjata i teksty o sponsorowaniu stają się nudne, piszesz to w każdym temacie związanym z Play i nie tylko. Poza tym Play w Łodzi działa też dobrze czego dowodem są moje prędkości. Ty uogólniasz jak zawsze i powołujesz się na badanie UKE pokazujące średnią prędkość, która nijak ma się do konkretnych lokalizacji. Każdy rozsądny użytkownik kieruje się przy wyborze internetu mobilnego testami operatorów a nie badaniami UKE sprzed kilku m-cy. to jedyne wiarygodne źródło na daodatek bez gwarancji, ze prędkości się utrzymają( operator ich nie gwarantuje)
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: adziu82 »

Dokładnie @matek451, sam jak brałem LTE Orange na abonament, testowałem to kilka dni na Sony Z przed domem i w domu i nie sprawdzałem jak to wygląda w UKE.
Testy 3G w T-Mobile Orange czy Plus wszystkie podobne, 2-3 Mb/s w dzień około, 5-6 Mb/s w nocy.
Testy na Sony Z LTE Orange 20Mb/s w dzień, w nocy powyżej 20Mb/s więc padło na LTE Orange.
Nie wiem jakie średnie prędkości są wg UKE, ale tutaj każdy może napisać i oczywiście będą się różnic.
RAW
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze:@jarek ty znowu swoje, człowieku ty masz jakąś obsesję na punkcie RBM i usługi Darmowego Internetu LTE.
Obsesję to Ty masz na punkcie badań UKE, które próbujesz porównać ze swoimi teścikami. O RBM piszę i będę pisał, bo większość abonentów abonamentu internetowego nie zna tej możliwości (może dasz linki do oferty na stronie P4?!) i nie tylko ja tutaj mam podobne zdanie.
matek451 pisze:Ty uogólniasz jak zawsze i powołujesz się na badanie UKE pokazujące średnią prędkość, która nijak ma się do konkretnych lokalizacji. Każdy rozsądny użytkownik kieruje się przy wyborze internetu mobilnego testami operatorów a nie badaniami UKE sprzed kilku m-cy. to jedyne wiarygodne źródło na daodatek bez gwarancji, ze prędkości się utrzymają( operator ich nie gwarantuje)
Uogólniać można na podstawie szerszych danych (np. raportu UKE), z pewnością nie na podstawie Twoich, czy moich testów. Wypisywanie takich bzdur-jakoby wg mnie klienci przy wyborze internetu 3-4G mieliby się kierować raportami UKE jest i kłamliwe i nudne. Pogrubię to dla Ciebie -przy wyborze internetu 3-4G klienci powinni kierować się realnymi testami sieci na miejscu, specyfiką rynku lokalnego (możliwości trafienia z ofertą do potencjalnych klientów-rynek jest nasycony i nie jest łatwo sprzedać nową usługę) Rozdawnictwo zawsze odbywa się czyimś kosztem (dlatego Play skrzętnie chowa "pod dywan" Darmowe LTE w RBM).
jareq
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

Link jest, opis oferty LTE tez, ale wiadomo ze nie na stronie Play ale na stronie RBM co jest oczywiste bo to dzisla od roku czy dluzej juz tylko w RBM. Wiec skad pomysl by szukac tego na stronie Play... ?
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

onken pisze:Wiec skad pomysl by szukac tego na stronie Play... ?
Stąd że oferta działa póki co na sieci P4. Chyba że coś się zmieniło i jest dostępna na sieci Plusa/Orange/T-Mobile?!
jareq
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

A wiesz Jarku ze na ktorej sieci dziala to malo istotne ale kto to docelowo sprzedaje... ? jest to RBM, chyba mają wlasna strone, nie sądzisz ? I nie sprzedają tego pod marką Play... Ehhh, zrozum podział marki, i nie kazdy z uzytkownikow RBM wie ze uzywa submarki Playa.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Oferta działa od 32 m-cy, jest powszechnie znana i każdy może z niej skorzystać. Operator nie musi jej reklamować, jest na stronie RBM , podane są jej warunki i Regulamin i Play nic nie chowa pod dywan, to twoje urojenia. Moje testy są tyle warte co twoje a raporty UKE o niczym nie świadczą , taka jest specyfika mobilnego.Średnie prędkości podobnie jak płace interesują statystyków a nie Kowalskiego i nie ma co się nimi jarać. Nie widzę nic złego w tym aby ludzie korzystali jeśli LTE Play działa u nich prawidłowo z RBM. Nie interesuje mnie też to że są tacy, którzy płacą za to samo drożej, sam mam abonament Play za 19,99 z no limit i 250MB internetu , na którym w razie czego mam opcję LTE bez limitu za 20 zł, tak na wszelki wypadek gdyby wyłączyli Darmowy LTE na RBM. Nikt nikomu nie zabrania postępować podobnie. Nie interesuje mnie też czy to się opłaca operatorowi, ślubu z nim nie brałem.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

onken pisze: i nie kazdy z uzytkownikow RBM wie ze uzywa submarki Playa.
:facepalm: Nie no nie można zauważyć że usługa jest obsługiwana przez serwer Play, doładowania również.
matek451 pisze:Oferta działa od 32 m-cy, jest powszechnie znana i każdy może z niej skorzystać.
Przestań już te swoje g... mądrości wygłaszać-bo przecież nawet tutaj wiele osób jest zaskoczonych że jest taka oferta. Poza tym niech dotrze wreszcie do ciebie że ja zachęcam każdego abonenta P4 do przejścia na tą ofertę i zaprzestania sponsoringu (oferty abonamentowe Play są takie że nic tylko brać :rotfl: ).
matek451 pisze:Nie interesuje mnie też to że są tacy, którzy płacą za to samo drożej, sam mam abonament Play za 19,99 z no limit i 250MB internetu , na którym w razie czego mam opcję LTE bez limitu za 20 zł, tak na wszelki wypadek gdyby wyłączyli Darmowy LTE na RBM. Nikt nikomu nie zabrania postępować podobnie. Nie interesuje mnie też czy to się opłaca operatorowi, ślubu z nim nie brałem.
Co ciebie interesuje to mało mnie to obchodzi, jak również z jakiej oferty korzystasz. Dla mnie oferta od początku jest patologiczna/szkodliwa dla rynku dostępu do internetu i wyrażam na ten temat swoje zdanie, bo mam do tego prawo, Ty możesz mieć inne.
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Ofertę kształtuje operator i to on wybiera promocję i jej kształt. Twoje zdanie nie ma żadnego dla niego znaczenia i twoja troska o klientów Play jest bez znaczenia. Jesteś jednym z nielicznych, którzy uznają ją za szkodliwą.Twoje prawo mieć takie zdanie. Oferty abonamentowe w Play nie odbiegają zasadniczo od ofert innych operatorów pod względem cen, limitów czy sprzętu więc twoja nagonka i kpiny z operatora są niczym nie uzasadnione. Nie może do ciebie dotrzeć, że są klienci którzy chcą podpisać umowę ze sprzętem i mieć spokój opłacając abonament. U wszystkich operatorów są takich tysiące. RBM to nie żadna patologia. Jeśli ktoś do tej pory nie dotarł do niej to jest sam sobie winien, zresztą nie musi z niej korzystać. Ja nie wygłaszam g.. mądrości, to ty od dawna uprawiasz niczym nieuzasadnioną nagonkę na Play a twoje argumenty nie trzymają się kupy. Od dawna uważasz że Plus w SmartDom i jego dodatkowych extra promocje( ostatnia 100GB z E5186 za 3 zł) to normalna sprawa. Podobnie Orange "rozdający"extra sprzęt oraz prawie wieczny rabat 20% to nie patologia. Pewnie i teraz no-limit i 100GB w T-mobile za 10 zł na 4m-ce to też extra promocja? Niech do ciebie wreszcie dotrze , że w walce o klienta operatorzy stosują różne chwyty a jednym z nich jest RBM. Twoje tendencyjne komentarze o RBM, które zamieszczasz w każdym temacie budzą co najwyżej zdziwienie użytkowników.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze:Ofertę kształtuje operator i to on wybiera promocję i jej kształt.
Ofertę to kształtuje rynek, szczegóły precyzuje operator, a "promocja" nie jest OT, tylko ma jakiś cel-nie dotyczy RBM na kartę (bezsensownej oferty z której operator nie jest w tej chwili wybrnąć bez strat- dlatego chowa ją pod dywan, nawet kosztem odchodzenia klientów abonamentowych).
matek451 pisze:Twoje zdanie nie ma żadnego dla niego znaczenia i twoja troska o klientów Play jest bez znaczenia. Jesteś jednym z nielicznych, którzy uznają ją za szkodliwą.
Twoje ma znaczenie :rotfl: , sam operator wie doskonale jak jest dla niego szkodliwa i kosztowna (dostaje dziesiątki e-mail z ofertami RBM, Play i nigdy w żadnym nie było nawet lakonicznych informacji o darmowym LTE w RBM- oczywiście w ciągu ostatniego ponad 1,5 roku [wcześniej darmowe LTE było pchane do wszystkiego-efekt był taki że nawet w Łodzi wieczorem na sieci było max. ok. 5Mbps]). :dobani:
matek451 pisze: Jeśli ktoś do tej pory nie dotarł do niej to jest sam sobie winien, zresztą nie musi z niej korzystać. Ja nie wygłaszam g.. mądrości, to ty od dawna uprawiasz niczym nieuzasadnioną nagonkę na Play a twoje argumenty nie trzymają się kupy.

Ja nic innego nie robię poza informacją dla nieświadomych klientów Play którzy sponsorują patologię z darmowym LTE w RBM na kartę , a jest ich większość-bo z oficjalnego źródła P4 nie dowiedzą się że mogą migrować do tej oferty. :ok:
matek451 pisze:Od dawna uważasz że Plus w SmartDom i jego dodatkowych extra promocje( ostatnia 100GB z E5186 za 3 zł) to normalna sprawa.
Plusowi koszt tego sprzętu zwróci się w 2 abonamentach, a klienta ma na 24 miesiące.
matek451 pisze: Podobnie Orange "rozdający"extra sprzęt oraz prawie wieczny rabat 20% to nie patologia. Pewnie i teraz no-limit i 100GB w T-mobile za 10 zł na 4m-ce to też extra promocja? Niech do ciebie wreszcie dotrze , że w walce o klienta operatorzy stosują różne chwyty a jednym z nich jest RBM. Twoje tendencyjne komentarze o RBM, które zamieszczasz w każdym temacie budzą co najwyżej zdziwienie użytkowników.
Tj. czysta Twoja manipulacja, w każdej z ww ofert klient za korzystanie z sieci zapłaci ok. 1000zł, równolegle w RBM za ten okres niespełna 250zł (to optymistycznie może zwróci się za prąd zużywany na BTS-ach, o reszcie kosztów można zapomnieć, oferta też nie utrzyma innego produktu operatora bo nie jest wiązana, dlatego nie chwalą się tym). :dobani:
jareq
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: ja.michal »

jarek7714, matek451, przenieście się z waszymi rozmowami na PW. :zly: Każdy wątek musicie zapaprać tym samym rodzajem dyskusji? :facepalm:
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: dzejk »

polecam zakładkę wrogowie w profilu na forum, dodałem trola i już jego postów nie widzę :)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Kolega Jarek w każdym temacie, nawet tym nie związanym z Play pisze o RBM np.viewtopic.php?f=10&p=525399#p525399 Pytanie tylko po co ? Tych jego bzdur nie idzie czytać ale teraz to już pojechał :facepalm: . Zwrot kosztów za E5186 w 2 płatnościach za abonament to śmiech na sali. Mam ten router za 3 zł w ofercie SmartDom, za 100GB płacę 30 zł/m-c. Czyli Jarek wycenił E5186 na 60 zł :szok: . Wartość rynkowa 10 razy więcej. Kolejny kwiatek czyli oferta T-mobile z no limit i 100GB, 4 m-ce po 10 zł a potem wypowiedzenie więc faktycznie wpływy z tego będą 1000 zł. :D Na koniec Orange, który z rabatem 20-% dostępnym prawie non stop oferuje w taryfie 59,90 ( po rabacie około 47 złx20m-cy, bo 4 za free) sprzedaje za 99 zł MF283+ z TAB2A8( niestety ale podniósł cenę na b315 z tym tabletem z 149 zł na 319 zł) wg. Jarka to promocja korzystna dla operatora. Jego wpisy na tym Forum są szkodliwe dla użytkowników, którzy poszukują taniego dostępu do internetu czy ofert ze sprzętem. Ja ze swej strony prostuje tą jego niczym nieuzasadnioną 'troskę" o klientów abonamentowych Play i fobię zwaną RBM. Osąd pozostawiam czytającym.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

dzejk pisze:polecam zakładkę wrogowie w profilu na forum, dodałem trola i już jego postów nie widzę :)
Na początek proponuję nauczyć się pisowni, jak to będzie zrozumiałe to możesz spróbować zrozumieć zastosowanie tego określenia https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie. Co do manipulacji i zerowego obiektywizmu @matek451, to wystarczy spojrzeć na wpis autorski

Kod: Zaznacz cały

 ...Kilka kart RBM z RWK, koszty 20 zł/m-c za cztery. Transferów nie sprawdzam i nie liczę bo nie muszę, nie interesuje mnie to, zapomniałem co to lejek. W zapasie jeszcze 3 karty RBM z RWK jak zajdzie potrzeba to je uruchomię. Korzystam 32 m-ce.
, także kolega nie robi tego bezinteresownie, jak kilku innych popleczników (stąd ta furia na zderzenie z faktami). P.S Żeby mieć zniżkę w "SmartDOM" trzeba utrzymywać pierwszą usługę za min. 49zł (moje porównanie oczywiście dotyczyło podstawowego abonamentu w promocji).
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Jaka furia? To ty ciągle masz pretensje do Play o RBM. U mnie Play działa super to wszystkim polecam RBM jeśli u nich LTE Play działa prawidłowo. Korzystam z kilku kart bo mogę i chcę. Oczywiście jestem przy tym obiektywny i nie manipuluję. Nie widzę w tym nic złego jeśli ludzie mogą korzystać z oferty no limit za marne grosze. Po to wchodzą na Forum aby znaleźć coś optymalnego dla siebie, a nie po to aby dbać o interesy operatorów i grzecznie płacić wysokie abonamenty. Polecam też ofertę Orange za 59,90 z dobrym sprzętem. Nawet z Plusem podpisałem abonament bo za 30 zł te 100GB i E5186 za 3zł grzech było nie brać. Polecałem promocję pierwszomajową w Plusie a teraz zachęcam do umów z T-mobile , oferta głosowa z 100GB na 4 m-ce za 10 zł/m-c a potem pa pa. Skoro operatorzy sami dają takie warunki to tylko korzystać. Tylko ty masz jakieś uprzedzenia i silisz się na obrońcę abonentów Play, których nikt do niczego nie zmuszał a swoiste lenistwo i brak wiedzy skutkowało podpisaniem umowy na słabych warunkach. Wszak oferta RBM powszechnie znana już 3 rok.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze: Wszak oferta RBM powszechnie znana już 3 rok.
Z informacji na forach internetowych korzysta marginalna liczba użytkowników (zazwyczaj wówczas gdy mają z usługą problemy), głównym źródłem informacji są "czynniki oficjalne operatora", a tu już operator się nie chwali. :dobani:
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

Czynniki oficjalne czyli strona https://www.redbullmobile.pl/oferta/na- ... -na-karte/ jest powszechnie dostępna , informacja o usłudze została oficjalnie o podana http://www.telepolis.pl/wiadomosci/niel ... 29381.html więc w czym problem? Play od dawna nie prowadzi żadnej akcji promocyjnej jeśli chodzi o RBM, ta submarka jest promowana w zupełnie inny sposób, to operator decyduje co jest przedmiotem jego promocji.Czynią tak wszyscy operatorzy.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze:Czynniki oficjalne czyli strona https://www.redbullmobile.pl/oferta/na- ... -na-karte/ jest powszechnie dostępna , informacja o usłudze została oficjalnie o podana http://www.telepolis.pl/wiadomosci/niel ... 29381.html więc w czym problem? Play od dawna nie prowadzi żadnej akcji promocyjnej jeśli chodzi o RBM, ta submarka jest promowana w zupełnie inny sposób, to operator decyduje co jest przedmiotem jego promocji.Czynią tak wszyscy operatorzy.
W kwestii formalnej: informacja Telepolis z przed 3-lat nie jest kanałem oficjalnym operatora, dwa w podanym linku do strony RBM nie ma nawet "zająknięcia" o darmowym LTE 100GB/m-c. To tyle mam do powiedzenia, jesteś tutaj pod ochroną administracji i możesz wypisywać różne głupoty bezkarnie, ja jestem na cenzurowanym i zamykam z Tobą dyskusję.
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: matek451 »

W kwestii formalnej to na podanej stronie stoi jak byk informacja o nielimitowanym Internecie LTE za darmo , Taryfa RBM na kartę 9 zł. Poniżej do rozwinięcia, doładowania pakiety gdzie każdy może zapoznać się ze szczegółami. Strona zawiera też regulamin usługi https://www.redbullmobile.pl/fileadmin/ ... 0.2014.pdf Co ma jeszcze zrobić operator w tej kwestii , rozesłać informację do każdego użytkownika Play i nie tylko ? Faktycznie podawane przeze mnie linki to "głupoty"mijające się z prawdą.
cegulla
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 230
Rejestracja: 2013-04-19, 13:19
Lokalizacja: Mazowsze>Żuromin

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: cegulla »

todi pisze: I tu jesteś w błędzie ;ja mam w Orange za 36 zł brutto 560GB+ druga karta sim+ Huawei b315 i airbox 2+ za 97 zł, Drugą kartę sim z airboxem dałem koledze za 20 zł m-c. ;)


Jak to jest możliwe do zrobienia ? :szok:

EDIT: Już się dowiedziałem. To oferta dla firm, wszystko ładnie pięknie, ale nie każdy ma firmę :mur:
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

@todi

Za drugą kartę płacisz czy masz ją za darmo ??
todi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2016-03-15, 21:16

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: todi »

onken pisze:@todi

Za drugą kartę płacisz czy masz ją za darmo ??
Poszedłem do salonu po kartę to mi powiedziano że karta przysługuję przy umowie podpisanej w salonie ,zadzwoniłem na infolinie z reklamacją i kartę wydano i nic nie płacę .
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

To salon Ci pozniej karte wydal ?
todi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2016-03-15, 21:16

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: todi »

onken pisze:To salon Ci pozniej karte wydal ?
Tak.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

Powiedz mi proszę, gdzie w regulaminie jest napisane ze dla oferty firmowej 500 GB nalezy się dodatkowa karta SIM ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LTE bez limitu GB w play - TORRENTY

Post autor: onken »

Brak opcji edycji, chciałem dodać jest jakaś szansa na dodanie szczęsliwych godzin, darmowo :) ??
ODPOWIEDZ