dobra oferta na konto VoIP polaczenia wychodzace

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gustlik
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-10-01, 14:36

dobra oferta na konto VoIP polaczenia wychodzace

Post autor: gustlik »

mozecie polecic jakiegos operatora VoIP ? najchetniej bez umowy w systemie przedplaconym.

potrzebuje dzwonic w sumie ok 4-6 godz na miesciac do: USA,Niemiec i Wloch na tamtejsze numery komorkowe lub stacjonarne.

posiadam router Huawei B593s-22, zalezy mi jedynie na polaczeniach wychodzacych... zatem ewnt problemy, o ktorych czytalem w stosunku do tego sprzetu, ze nr czasami jest nie dostepny mi nie beda przeszkadzac.

myslalem o karcie telegrosik, ale jest nie opacalna Smile

czy zwykly telefon stacjonarny bedzie dzialal podpiety do jednego z portow TEL1 lub TEL2 ?

p.s. mam nadzieje, ze to dobry dzial, w przeciwnym przypadku prosze o przeniesienie.
buba12345
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-01-18, 20:17

Re: dobra oferta na konto VoIP polaczenia wychodzace

Post autor: buba12345 »

Jeszcze sprawdź ofertę lycamobile, to sieć komórkowa i ma rozmowy międzynarodowe po niezłych cenach. Ci do których dzwonisz moga kupić we Włoszech, USA, NIemczech kupić lokalne karty lycamobile. Często są promocje darmowych, lub bardzo tanich połączeń pomiędzy np. polską lycamobile a amerykańską, niemiecką, czy włoską lycamobile.
ODPOWIEDZ