Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
patrykv97
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2016-12-09, 18:55

Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Post autor: patrykv97 »

Witam. mam problem z internetem na karte z redbull mobile(darmowy internet ) skonczyl mi sie pakiet 20 stycznia, aktywowałem pakiet 20 grudnia (poprzednio) teraz 20stycznia robilem to samo, internet działał a tu patrze po tygodniu brak. 0 bajtow :O z rodziny mam tylko ja haslo do tej sieci(co używam go tylko na komputerze, przez ten czas grałem w wowa dziennie po ok 3-5h nic nie pobierałem, ale nic mowie moze tak ma byc. probuje aktywowac pakiet kolejny raz i nic jest tylko napisane ze usluga jest wlaczona. :O WTF???? nie mogę jej ani wylaczyc ani wlaczyc nie wiem o co chodzi... mial juz ktos podobną sytuacje? ponadto internet nie łapie wiecej jak 0.01 mb pobierania na teście a to dość mało i nie da sie funkcjonować. jest to wręcz niemożliwe, że przez okres 6-7 dni wykorzystałem 100gb!! pomocy!!!
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Post autor: dzejk »

Te 100 GB z DIL jest liczone wg miesiąca kalendarzowego.
Może Ci się skończył mały pakiet danych po prostu ? Masz podgląd przez play24 ? Jeśli masz zero, to wykup inny pakiet, a lejek zniknie.
Pamiętaj, że bezpłatne jest tylko LTE - jak router złapie 3g, to znów zje mały pakiet i włączy się lejek, nawet na LTE.
patrykv97
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2016-12-09, 18:55

Re: Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Post autor: patrykv97 »

ale router mam 4g dzialal swietnie bez zarzutow przez miesiac teraz zauwazylem cos nie tak.... sprawdzam pakiet neta pokazuje mi 0 niby jak aktywowalem pakiet...
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Post autor: dzejk »

Pokaż, gdzie Ci to pokazuje.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Internet Red Bull Mobile o co chodzi

Post autor: ml13 »

Pewnie znów jakaś awaria. Mi też czasem pakiety włączają się z opóźnieniem, a strona/aplikacja wprowadzam w błąd
Obrazek
ODPOWIEDZ