Internet za pośrednictwem Noki N8

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gunio1991
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2018-03-02, 20:07

Internet za pośrednictwem Noki N8

Post autor: gunio1991 »

Witam,
w międzyczasie poszukiwania odpowiedniego modemu korzystam z internetu przy pomocy telefonu jak w tytule, podłączonego przez USB do laptopa i programu Nokia PC Suit. Jakoś i stabilność tego połączenia niestety nie jest najlepsza, bywa tak że jest całkowity brak odpowiedzi z serwera, mimo że technicznie połączenie jest i działa + duże wahania prędkości.
Generalnie nie ma tutaj zbyt wielu ustawień, próbowałem też drugim programem Nokia Suit, i jednorazowo przez Bluetooth, efekty praktycznie żadne, jest to jedynie chwilowy i zastępczy środek ale ktoś może ktoś działał w podobnym temacie i wie co najlepiej wybrać, ew. ustawić?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet za pośrednictwem Noki N8

Post autor: ja.michal »

Możesz spróbować ustawić <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7211" target="_blank">»Dial-up«</a>, ale nie wiem czy to wiele pomoże. Ten telefon ma 3G niskiej kategorii. Nie wiem czy nie będzie ci wygodniej kupić jakiś modem na USB albo nawet WiFi (w Play internet na kartę z routerem WiFi Huawei E5572Cs jest za 159 zł).
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: Internet za pośrednictwem Noki N8

Post autor: makosuu »

Te telefony tak miały, połączenie się zacinało. Spróbuj łączyć się bezpośrednio z połączeń sieciowych a nie z programu.
ODPOWIEDZ