Słaba szybkość internetu w telefonie

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ciasteczko
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-15, 09:21

Re: Słaba szybkość internetu w telefonie

Post autor: ciasteczko »

Generalnie jest kicha. Zanim telefon padł mogłem sobie słuchać radia, a jak nie miałem czasu, to sobie nagrać i odsłuchać. Jak telefon padł, to z nagrania dwugodzinnego programu pozostawało tak jakoś godzina i czterdzieści minut. Dwadzieścia minut szło się je***. A po naprawie stream się urywa po jakiejś pół godzinie. W innych apkach dociągnął do czterdziestu kilku minut, dłużej nie miałem czasu i chęci słuchać. Ale z nagrań to się nagrywa teraz tak jakoś pół godziny i cześć.

Czyli kicha z radiem. Poza tym wszystko wydaje się, że działa. Można dzwonić, wysyłać SMS, odbierać i wysyłać maile, wejść na stronę z pogodą itp. Ale poszukajcie w necie, to o apkach radiowych ci i rusz są takie kwiatki jak ten "Aplikacja pozostawia mieszane uczucia. Generalnie niezła, chciałem używać jej do nagrywania audycji wg harmonogramu bo ma tę funkcję i sporo dodatkowych opcji. Ale to nie działa. Od kilku miesięcy pomoc techniczna producenta próbuje rozgryźć dlaczego to nie chce działać... Na plus, że utrzymują kontakt i próbują. Na minus, że apka jednak mocno niedopracowana. [EDIT] Dotychczasowe aktualizacje niczego nie zmieniły: z godzinnej audycji nagrywa się jakieś 1,5 minuty, nagrywanie nie kończy się po zadanym czasie. Apka działa, nagrywa, zużywa prąd ale nie zostawia po sobie śladu."

Czyli jednym działa, innym nie działa. U mnie działało, potem przestało, a teraz też nie działa, chociaż nie działa inaczej.
ciasteczko
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-15, 09:21

Re: Słaba szybkość internetu w telefonie

Post autor: ciasteczko »

Telefon zaczął działać inaczej. Polega to na tym, że bateria trzyma dłużej. W dzień to trudno ocenić, ale przez noc jak leży bezczynnie rozładowuje się wolniej, wykres baterii zjeżdża znacznie wolniej. Poza tym ostatnio nagrała mi się nawet cała audycja radiowa choć wcześniej nagrywało się po pół godziny, a przedostatnim razem zamiast coś 110 MB telefon nagrał plik 130 MB, którego nie potrafił odtworzyć, a w komputerze niektóre programy w ogóle nie chciały go otworzyć, inne widziały tylko kilkanaście sekund, a inne kilkanaście minut.

Czemu teraz telefon się jakoś przestawił i działa zwyczajnie, to jest trudne do wyjaśnienia, bo ja nic z nim nie robiłem.

I to już mój ostatni wpis w tym wątku. Temat uważam za wyczerpany.
ODPOWIEDZ