Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dwetta11
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-22, 12:33

Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Post autor: dwetta11 »

witam. posiadam internet domowy w t-mobile i od trzech miesiecy nie mam internetu karta pozostaje nieaktywna, prosby o nowa karte sim bezskuteczne tlumaczenie z ich strony ze to wewnetrzny blad systemu. zglaszalem problem 1 listopada i sprawa sie ciagnie do dzisiaj, liczne telefony do nich i obiecanki cacanki. co moge zrobic w tej sprawie? we wtorek dzwonilem 3 razy jednego dnia i z wielka laska powiedzili mi ze wysla ponaglenie do dzialu technicznego i ze najpozniej do czwartku rano bedzie dzialac. dzis jest piatek i nadal nic, straszenei sądem o dochodzenie praw konsumenckich nic nie daje. co poradzic?
VAHANARA

Re: Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Post autor: VAHANARA »

A składałeś pisemną reklamację?
https://cik.uke.gov.pl/uslugi-teleko/
dwetta11
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-22, 12:33

Re: Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Post autor: dwetta11 »

Nie składałem bo nie miałem za bardzo na to czasu, na codzien żyje w Niemczech a z tego internetu korzysta moja mama, ale myślę że to będzie jedyna sensowna metoda na nich.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Post autor: wojteks »

Uważasz że forum powinno za ciebie reklamować problemy u operatora? Przez trzy miesiące nic nie zrobiłeś i teraz się żalisz?
Nie pomagam na PW!
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Internet T-Mobile brak internetu przez 3 miesiace

Post autor: darekka »

Na telepolis też o to pytałeś i dostałeś ode mnie odpowiedź. Co do braku reklamacji, którą można złożyć telefonicznie, emailem to na co liczyłeś, że samo się naprawi. Wymień SIMke w salonie, bo możliwe, że to ona zdechła.
darekka
ODPOWIEDZ