Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
romseb
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2021-12-03, 21:10

Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Post autor: romseb »

Hej wszystkim

Wielka prośba o wskazanie stacji bazowej PLUSA do internetu lte do której loguje się modem pod adresem osiedle Struga 7, Dzierżoniów, dolnosląskie. Od użytkownika tegoż modemu wiem, że jest to BTS na Batalionów chłopskich w Dzierżoniowie, ale Chiny ludowe nie znajduję takiej informacji w btsearch.pl. Musi to być jakiś inny. Szukam również informacji, jaką agregację jest w stanie złapać osoba mieszkająca pod tym adresem (Osiedle struga 7) Tymczasem pytam o możliwości techniczne nadajnika, pomijając ilość pasm obsługiwanych przez modem.

Pozdrawiam serdecznie,
romseb
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Post autor: wojteks »

Pokaż jakieś numerki/parametry ze statusu połączenia modemu. Z takim opisem to do wróżki idź.
Nie pomagam na PW!
romseb
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2021-12-03, 21:10

Re: Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Post autor: romseb »

Nie mam tego modemu w ręku. Wyraziłem się na tyle konkretnie, żę miałem nadzieję na konstruktywną odpowiedź. Zresztą mając numerki znalazł bym nadajnik. Tymczasem żaden z wymienionych btsów plusa w Dzierżoniowie (według btsearch) nie leży względne blisko Osiedla Struga. Na Batalionów chłopskich jest BTS play, ale to się nie liczy, bo mówimy o plusie.

P.S. Dzięki za sugestię odnośnie wróżki - całkowity idiotyzm
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Post autor: wojteks »

Skoro nie masz numerków nie masz informacji. To radio więc połączenie może być i z 30km.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Prośba o wskazanie nadajnika BTS (Internet LTE)

Post autor: matek451 »

Na dwoje babka wrózyla, Pocztowa B38+B7+B3+B8 na swiatłOwodzie lub Zielona 12 z B7+B3+B8 , dostała nowa radiolinie 1672Mb/s z Pocztowej, przygotowana pod 5G2600, bez danych trudno wskazać jedmoznacznie ale bez anteny zew Dual LTE1800-2600MHz i konkretnego routera bez szans na normalny internet.
ODPOWIEDZ