Przedłużenie Umowy PLAY

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
damian9306
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2020-06-04, 19:21

Przedłużenie Umowy PLAY

Post autor: damian9306 »

Witam Serdecznie forumowiczow . Przychodzę o poradę odnośnie nowej umowy w PLAYU. 4 karty tel + 1 po czasie doczepiona na lte domowy
Na te chwile posiadam Rodzina stan Nielimitowany (30 gb wspólnego Internetu , 10 bez limitu z pełna prędkością ) z 2020 roku[142.5zl] + 200 gb LTE za 60zl + 20 cykliczne 100gb w razie przekroczenia co składa się na 202.5 zl /222.5 w razie odnowienia 100 gb.

I teraz wchodzę na stronę playa , wybieram nowa ofertę i za 4 telefony RODZINA M 5G i wychodzi mi 55zl + 35 + 35 + 35 = 155 zl przy czym jest 60 gb wspólnego Internetu :o . Czy ja tak mocno zbłądziłem podpisując 2 lata temu ta umowie czy tak mocno się zmieniły możliwości??

I moje pytanie do tych bardziej oczytanych /obytych z tymi umowami u nich : Czy brać Rodzina M + internet zostawić na warunkach 60zl + 20 cykl?
Czy może homebox jest lepszy? Z tego co opis wskazuje biorę tam 4 karty i mam 200 gb lte domowego tak? A jeśli wszystko sie zgadza to czy do tego homebox można dodać od razu na start za te 20 zl cykliczne odnawianie 100 gb ?? Bo taka oferta wychodzi 185 zl /205 w przypadku odnowienia

A może jeszcze jakieś sensowniejsze rozwiązanie macie na przedłużenie ??

Play mi dobrze śmiga w mojej mieścinie stacjonarnie takze nie szukam nawet innych operatorów.

Wybaczcie za masło maślane , Miłego początku wiosny :}
jfk
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 375
Rejestracja: 2021-12-15, 21:14

Re: Przedłużenie Umowy PLAY

Post autor: jfk »

Ww oferta jest słaba, porównaj sobie oferty Play i innych opów z tej strony https://www.telepolis.pl/forum/viewforu ... 5ad7cd5354
ODPOWIEDZ