Play "odNowa"

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

gidle
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2022-11-14, 17:55

Re: Play "odNowa"

Post autor: gidle »

Aptoide pokazuje, że wersja mojej apki play24 to 9.2.1, ale po zaznaczeniu zgód i kliknięciu Dalej pokazuje się okno, że czas na doładowanie (Pakiet promocyjny możesz włączyć po doładowaniu w aplikacji za min. 5 zł)
gidle
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2022-11-14, 17:55

Re: Play "odNowa"

Post autor: gidle »

dzejk pisze:
gidle pisze: Przed chwilą próbowałem włączyć pakiet 200 GB na nowo zakupionej karcie (odNowa) i właśnie taki komunikat mi wyskoczył.
Pytałem w imieniu kolegi, sam tego nie widziałem.
Dopiero parę dni później zobaczyłem, że owszem - komunikat o 10 zł jest, ale jest też przycisk "Dalej" i bez problemu można włączyć ten pakiet bez żadnych doładowań.
Także dałeś się nabrać, jak mój kolega.
Chyba, że miałeś starszą wersję apki, tak jak opisane tutaj viewtopic.php?f=10&t=62704&start=90#p643178
Aptoide pokazuje, że wersja mojej apki play24 to 9.2.1, ale po zaznaczeniu zgód i kliknięciu Dalej pokazuje się okno, że czas na doładowanie (Pakiet promocyjny możesz włączyć po doładowaniu w aplikacji za min. 5 zł) i nie wiem jak włączyć ten pakiet.
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 335
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Play "odNowa"

Post autor: Kaloteck »

A gdzie w aplikacji można zobaczyć jaka to wersja? Bo szukam i szukam w tych wszystkich menu i nie ma żadnego info.
gidle
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2022-11-14, 17:55

Re: Play "odNowa"

Post autor: gidle »

Kaloteck pisze:A gdzie w aplikacji można zobaczyć jaka to wersja? Bo szukam i szukam w tych wszystkich menu i nie ma żadnego info.
Też nie wiem jak sprawdzić wersję aplikacji pley24. Dopiero po zainstalowaniu sklepu aptoide można zobaczyć wersję aplikacji.
gidle
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2022-11-14, 17:55

Re: Play "odNowa"

Post autor: gidle »

Kaloteck pisze:A gdzie w aplikacji można zobaczyć jaka to wersja? Bo szukam i szukam w tych wszystkich menu i nie ma żadnego info.
Już znalazłem jak sprawdzić wersję aplikacji.
Przytrzymujesz ikonę aplikacji Play24 i z menu które się rozwinęło wybierasz "Informacje o aplikacji"
ODPOWIEDZ