Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PLUSZARD
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2022-10-05, 13:31

Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: PLUSZARD »

Witam.
jestem tu nowy,chciałbym sie przywitac.
Obecnie płacę za abonamnet 15gb redbull za 30zł.
Oferta niedlugo mi się konczy i szukam czegoś do 70zł bez telefonu.
Zastanawiam się nad abonamnetem play 60gb (120gb 6 msc) ,oraz nielimitem w t mobile za 65zł.
Nie mam stałego łącza internetowego z tego względu i często udostępniam neta przez hotspot
Jak to wygląda w przypadku korzystania z hotspota w telefonie w t mobile ,robią o to problem? Z tego co czytałem ,problem dotyczy jak wkłada się kartę do routera,a jakby nie patrzeć to obecnie najbardziej korzystna oferta (na papierze).
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: piotrzet »

W T-Mobile masz obecnie 9 miesięcy za 0 zł dla przenoszących numer w ofercie za 65 zł i 85 zł. Jeśli chodzi o hotspot nie ma problemu. Jeśli chodzi o router to problem może być. Po pierwsze to zrób testy, który operator wypada u ciebie najlepiej, a dopiero później wybór oferty.
PLUSZARD
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2022-10-05, 13:31

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: PLUSZARD »

Play wypada lepiej , jestem z mniejszej miejscowosci i tutaj mam nadajnik własnie z play.
Tylko czesto jestem poza domem , dlatego biorę tez pod uwagę nawet roaming ue ,gdzie t mobile wypada trochę lepiej.
Sam zasięg nie powinien byc duzym problemem ,ale przetestuje t mobile na drugim telefonie.dzieki za odpowiedz .
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: wojteks »

PLUSZARD pisze:i szukam czegoś do 70zł bez telefonu.
Internet Play na kartę, 50 pln/200GB na miesiąc jeżeli nie chcesz się wiązać żadnymi umowami i 200GB starczy. Karta może być w routerze bo to typowa oferta internetowa.

Ewentualnie 100GB/200GB za 15pln i mieszanie kartami Play ale tu trzeba szczegóły poczytać. viewtopic.php?f=10&t=62704&start=60
Nie pomagam na PW!
PLUSZARD
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2022-10-05, 13:31

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: PLUSZARD »

wojteks pisze:
PLUSZARD pisze:i szukam czegoś do 70zł bez telefonu.
Internet Play na kartę, 50 pln/200GB na miesiąc jeżeli nie chcesz się wiązać żadnymi umowami i 200GB starczy. Karta może być w routerze bo to typowa oferta internetowa.
Już chyba lepiej ten abonament t-mobile, pierwsze 6 miesiecy za darmo po przeniesieniu numeru i wszystko nielimitowane.
Kupuje starter t-mobile i testuje jak z zasięgiem ,bo tylko to mnie martwi
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: piotrzet »

9 miesięcy za darmo, a nie 6 ;)
PLUSZARD
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2022-10-05, 13:31

Re: Co po play abonament za 30 pln 15gb?

Post autor: PLUSZARD »

no dobra ,delikatnie mowiąć yeb*o mi się , umowa konczy mi się dopiero 15 lutego ,wiec abonament w t- mobile na razie odpada.
ODPOWIEDZ