authentication denied na 1800Mhz i 2600

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pucu
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-18, 20:32
Lokalizacja: bajerze

authentication denied na 1800Mhz i 2600

Post autor: pucu »

witam

mam router DWR - 956 i antenę Antena Dualna LTE/4G 15dBi MIMO ( teoretycznie najlepsza pod 1800Mhz)

podłączony jestem chyba do BTSa w miejscowości Żygląd ( mam tam skierowaną antenę) mam t-mobile,

jeżeli chodzi o 4G 800, i 3G łącze się ale są takie momenty ( wieczory i weekendy gdzie po prostu jest tragedia, internet zwalnia itp.)

próbuję wymusić na routerze częstotliwość 1800 lub 2600 bo widzę że ten bts ma liście takie częstotliwości , niestety jedyne co dostaje to authentication denied,

link do btsa z którym się łącze: http://beta.btsearch.pl/bts/details/38062/

ja mieszkam we wsi trzebcz szlachecki w prostej lini do mojego domu 4,9km na drodze praktycznie nie ma przeszkód ,

proszę o opnie czemu jest tak jak jest, może coś źle rozumiem,
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: authentication denied na 1800Mhz i 2600

Post autor: dzejk »

Jak widać z linka, potwierdzone działanie jest tylko dla LTE 800 MHz. Reszta to tylko pozwolenia, które zapewne jeszcze nie działają.
Kupiłeś antenę nie na to pasmo.
Najbliższe potwierdzone LTE 1800 masz w Chełmży. Żygląd, Gołoty i Unisław to nadajniki z LTE 800.
ODPOWIEDZ