konektor antenowy do sonyericsson gc 89 - wyjasnienie

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ertes232

konektor antenowy do sonyericsson gc 89 - wyjasnienie

Post autor: ertes232 »

Mam tą karte i konektor zrobiłem z wtyczki zasilającej od ładowarki motorola c 115 korpus zewn owinąłem cienką srab. usunąłem styk srodkowy i dałem styk na zasadzie spreżynki - chodzi jakoś
na samym izolatorze plastikowym jest strata sygnału bo przy mocy rzędu 1-2 w i przytych czestotlow są straty w ty mater ( izolatorze ) ale jakos to chodzi yaga - antena 15 elementowa symetryzatorem petlowym
wtedy mam edge do 215 kb/s ale srednio jest 130 do 190

jak pare razy dzwoniłem do sonyreicssona w wa-wie 022-63-17-263
to mi powiedzieli że już przyszły konektory do tych kart ale jak technik zaczął sprawdzać to niepasowały , zadzwoniłem za dwa tygodnioe i mówili że pood koniec tygodnia mają być ale też nie woeiedzeieli czy bedą pasować zdezwoniłem po raz 3 i okazało sie że miał facet przywiezc z w brytanni - mają jakiegoś przedstawiciela ale czy przyszły to nie wiem już tam nie bede dzwonił bo mieszkam w lublinie i szkoda mi kasy na telef a w vobisie <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nic nie wiedzą
sory za tą proze !!!! ale to wszytsko co wiem !
ertes232

dodatek

Post autor: ertes232 »

Zapomniałem ale gdzies na allegro facet sie ogłaszał że może po zdjęciu obudowy w karcie gc 89 dostać sie kabelkiem ekreanowanym do druku i przylutować normalnne gniazdko antenowe
to tyle
pozdr
ertes232

info

Post autor: ertes232 »

dzisiaj dzwoniłem do sonyericsson i dalej producent nie może zrobić tych wtyków zaczeli rozmawiać z jakims polskim producentem a ztamtym dali sobie spokój :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Wojtek1

Re: konektor antenowy do sonyericsson gc 89 - wyjasnienie

Post autor: Wojtek1 »

Mam prosbe wykonal bys mi taki konektor ja bym zaplacil ci za to? Pozniewaz jeste w tym zielony. Z gory dziekuje :)

moj mail [email protected]
ertes232

Re: konektor antenowy do sonyericsson gc 89 - wyjasnienie

Post autor: ertes232 »

Z tym konektorem <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> mają klopot ale ciągle szukają producenta
ertes232

Re: konektor antenowy do sonyericsson gc 89 - wyjasnienie

Post autor: ertes232 »

dzwon 022 63-17-263 konektory antenowe cena 110 zł + 10 poczta sonyericsson

------- 022 635-19-13 anteny różne f-ma :: promaco ""

tylko trzeba sprawdzić na jakiej czestotliwosci chodzi edge lub gprs
wyłącz automat ustaw czestotlo ( zakresu ) i wybieraj kolejno czest, u mnie wypadło 900 MHz edge i na taką czest musisz kupić antene !!!
ODPOWIEDZ