antena kierunkowa

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
patrykkk

antena kierunkowa

Post autor: patrykkk »

witam mam modem ed 77 w orange mam 5 lub 6 kresek zasięgu na 7 a transfer gdy ściągam ze stron wynosi 1kB/s . a powinno być 3 lub 4kB/s.
Czy antena kierunkowa coś pomaga? może uda mi się złapać zasięg edge? pozdrawiam
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: antena kierunkowa

Post autor: Czarek88lol »

witam;D ja tez posiadam ten modem;D i transfer tez mam do bani;/ z poczatq było lepiej i pozniej nie wiem co sie stało;/ jutro powinna przyjsc antena kierunkowa i wtedy napisze czy ona mi poprawiła transfer;) pozdrawiam:D
patrykkk

Re: antena kierunkowa

Post autor: patrykkk »

ok to czekam do jutra!!! pozdrawiam :D
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: antena kierunkowa

Post autor: Czarek88lol »

no spoko;) jak tylko antena przyjdzie i podłącze to odrazu pisze co i jak;D 3maj sie;D
patrykkk

Re: antena kierunkowa

Post autor: patrykkk »

i co masz już antene?
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: antena kierunkowa

Post autor: Czarek88lol »

Ty Ziom no antena nie pszyszła:P nie wiem z kogo winy:P czy to poczta nie zawitała do mnie czy poprostu pozniej nadał wysyłke:P no ale jak tylko przyjdzie to pisze co i jak:) co Ty taki w goracej wodzie kapany:P dzien czy dwa Cie nie zbawia:p a zamowiłem tę antenke;D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82990285

ale jak cos to poczekaj to napisze co i jak:D czy zadowolony jestem:p 3maj sie pozdarawiam:D
agrolan

Re: antena kierunkowa

Post autor: agrolan »

Nie rozumiem obaw niektórych uzytkowników co do tych anten o ktorych wspomniano wyzej.....tu nie ma jakis czarów czy magii, antena jest zaprojektowana na pasmo 900MHz i po prostu zbiera sygnal :)
ODPOWIEDZ