Jest w sprzedaży konektor antenowy do sonyericsson gc 89 !!

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ertes232

Jest w sprzedaży konektor antenowy do sonyericsson gc 89 !!

Post autor: ertes232 »

Konektor antenowy do --- GC89----- sonyericsson można kupić w warszawie
w sklepie sonyreicsson http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... h1&zone=ph

ALE NA TEJ STRONIE MOGĄ JESZCZE NIE MIEĆ W OFERCIE NIE ZDĄŻYLI WSTAWIĆ
tel 022 63-17-263 koszt 110 + koszt poczty 10 zł

Antena kierunkowa do gprs edge w firmie PROMACO w warszawie
tel 022-635-19-13 tak powiedział facet w sonymericssonie

nareszcie :P
szykam kabla h 1000
ertes232

Re: Jest w sprzedaży konektor antenowy do sonyericsson gc 89 !!

Post autor: ertes232 »

Wyjasnienie !

karty radiowe ----- gprs edge umts ----- automatycznie wybieraja zakres czestotliwosci
jak sie ikazało to u mnie w plusie edge chodzi tylko na 900 i daje 2w mocy jak właczyłem 1800 to zero sygnału nie wiem jak jest u innych ale zauważyłem że jak sie wyłaczy automatyczne ustawianie zakresy to działa troche szybciej
tak że jak kupować antene do edge to na ten zakres , te anteny sa bardzo selektywne tzn pracuja na okreslonej czestotliwosci a nie w kilku czesttliwosciach
mają w sprzedaży ( firma PROMACO wa-wa tel j.w ) anteny z kablem fabrycznie zarobionym i podłaczonym do styków w antenie i to miejsce jest zalane jakąś masą

te anteny mają bardzo ostrą charakterystyke promieniowania ( kilka stopni na prawo lub lewo i w efekcie b mały sygnał )
( ochrona przed wilgocią itd )
zysk anteny to ok 12 dbi mierzony na koncu kabla impedancja jest 50 omów element aktywny w antenie to dwa dipole otwarte !

( jak by były zamkniete to daje zabezpieczenie przed ładunkami elektrycznymi bo petla jest wtedy zwarta do masy -dla wtajemniczonych )
kable tam stosowane to rg 58 długosc 10 m koncowy wtyk to sme
jak ktoś chce sztukować i daje złacze dodtkowe to to zabiera ok 3 dbi

jeżeli komuś potrzeba np 15 m kabla to producent może dać taka długość i kabel np h 1000 ( tłumienie jego jest 23 db na 100 m przy 2.5 ghz )
to tyle
ciekaw jestem na jakich zakresach chodzi edge u innych ?
pozdr
kk

Re: Jest w sprzedaży konektor antenowy do sonyericsson gc 89 !!

Post autor: kk »

Gdzie mogę przelączyc czestotliwości w w gc 89 z 1800 na 900?
Jaro

Re: Jest w sprzedaży konektor antenowy do sonyericsson gc 89 !!

Post autor: Jaro »

Jeżeli posiadasz program Wireless Manager to klikasz na klucz.W oknie po lewej stronie szukasz menu Siecie i Pasmo Częstotliwości.W prawym oknie ukaż sie zakładka i wpis "wybór automatyczny".Rozwijasz i szukasz sobie odpowiedniej częstotliwości.
ODPOWIEDZ