antena nie działa....

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: antena nie działa....

Post autor: Szadzik »

DADA pisze:Slyszalem ze wymieniles sobie oprogramowanie w A925 :?:
Mnie czeka to samo tylko nie wiem jak sie za to zabrac chyba bede musial to komus zlecic :wink:
@DADA - dasz sobie spokojnie radę. Najlepiej najpierw poczytaj matraxa. Najtrudniejsza sprawa jest z PST. Jak uda Ci się sprawić, że wykryje telefon to już jest po sprawie. Jeszcze bedziesz musiał przećwiczyć wkładanie i wyjmowanie baterii, bo żeby wejść w tryb bootloadera musisz włożyć w odpowiednim momencie baterię. Wszystko jest jednak dobrze opisane w poradniku wymienionym przez @ksen.

P.S. Gratuluję wyboru telefonu - naprawdę rewelacja.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
DADA
Stały użytkownik forum
Posty: 116
Rejestracja: 2006-04-13, 11:38
Lokalizacja: JANÓW LUBELSKI

Re: antena nie działa....

Post autor: DADA »

Skoro tak mowicie to musze sie w ten temat zaglebic.
Podbudowaliscie mnie psychicznie. :wink:
Moj soft jest dosc stary bo jak to w zyciu bywa wiecznie nie mam czasu aby zrobic lub zlecic jego wymiane.
Czuje juz ze przyszedl czas na zmiany.
W przypadku klopotow bede pytal Was bardziej doswiadczonych.
:)
Awatar użytkownika
ksen
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-04-24, 16:02
Lokalizacja: Nowodwory

Re: antena nie działa....

Post autor: ksen »

http://bubu.king.net.pl/a925/article.php?id=9 tu masz to flashowanie krok po kroku,skoro ja sobie z tym dałem rade po paru dniach od kupna,jako laik w temacie motek(przesiadka z ObrazeknokiObrazek),to Ty posiadacz A925 z dłuższym stażem poradzisz sobie raz dwa!
Awatar użytkownika
DADA
Stały użytkownik forum
Posty: 116
Rejestracja: 2006-04-13, 11:38
Lokalizacja: JANÓW LUBELSKI

Re: antena nie działa....

Post autor: DADA »

Ok dzieki "ksen" jutro to poczytam troche i moze nad tym przysiade.
"ksen" lub "Szadzik"czy macie moze MSN lub Gadu-Gadu w razie problemow bede sie konsultowal a Wami jesli mozna :?:
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ