jaka antena do noki 6630 i zarazem do netboxa????? ?pomocy/

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

jaka antena do noki 6630 i zarazem do netboxa????? ?pomocy/

Post autor: Grzegorz20 »

znowu mam pytanie ale mam problem bo chce kupic telefon i antene taką aby była dobra do niego i do modemu chodzi mi i doogólna bo mieszkam we wrocku (tu studiuje) a co rowniez wazne: ma spomagac UMTS / EDGE oraz GPRS bo jestem studentem a jak pojade do domu to tylko chodzi GPRS , (i to czesto sie rozłącza) chciałbym aby antena pasowała do obu urzadzeń bo mam iplusa a cały czas noki nie bede wykorzystywał jako modemu bo trzeba tez dzwonic z innej karty sim !!!
potrzebuje profesjonalnej pomocy
ogladałem te nokie dzisiaj i ona nie ma wejscia FME wiec przejsciówka z SMA /FME odpada chyba ze sie myle
ciekawe czy mozna to jakoś połączyć ze soba ???
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: jaka antena do noki 6630 i zarazem do netboxa????? ?pomocy/

Post autor: Grzegorz20 »

juz antenke kupiłem i pomogła przynajmniej przy modemie netbox w godzinach 17-18 siagnie średnio od 12do 19kB/s a na tym modemie raczej wiecej nie wycisnie czesto wskakuje maksymalna predkosc ok 22kB/s ale na 1-2sek ale połaczenie sie poprawiło na telefonie jeszcze nie probowałem bo musze go najpier kupic ale mam nadzieje ze złapie umts
ODPOWIEDZ