Pytania o lokalizację BTSów

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zainteresowany bts
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-04-20, 14:39
Lokalizacja: ?nin

prośba o dane o bts-ach ery w świętokrzyskim i kuj pomorskim

Post autor: zainteresowany bts »

Witam Wszystkich serdecznie! Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Interesuje mnie spis BTSów ERY w województwach: kujawsko pomorskim i świętokrzyskim. Bardzo mile widziana by była również mapka ukazująca rozmieszczenie tych stacji bazowych. Wszystkich dysponujących taką informacją bardzo proszę o przekazanie mi jej. Z góry SERDECZNE DZIĘKI. Chodzi mi generalnie o miejsca (miejscowości) gdzie one się znajdują. Zaznaczam, że kieruje mną tylko zwykła ciekawość albowiem jestem użytkownikiem tej sieci.
Za wszelkie info jeszcze raz dzieki.
Pozdrawiam całe forum
ZAINTERESOWANY BTS
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Pytania o lokalizację BTSów

Post autor: Jaco »

Pisałem e-maila do ERY z prośbą o podanie jakiś kolwiek namiarów na BTS ale bez skutku.Kolsuntant w odpowiedzi zasugerował aby włączyć w telefonie info o sieci i według tego coś kombinować.Po włączeniu na wyświetlaczu była informacja o nadajniku z którego akurat jest zasięg ale po chwili zmienił sie kierunek na inny i jeszcze na inny.Na dodatek po antenę wysłał mnie do producenta Option Globetrotter Combo Edeg bo takiego modemu używam.Bananowa republika a może kartoflana?
Pozdrawiam :lol:
voodoo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-05-10, 23:10
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytania o lokalizację BTSów

Post autor: voodoo »

Witam.

Mam pytanie, czy wie ktoś które BTS'y sieci Plus we Wrocławiu obsługują EDGE? Nikt w BOK'u nie potrafi mi udzielić takiej informacji. Nie wiem czy to jest tajemnica czy sami nie wiedzią co gdzie stawiają...

Dzięki wielkie za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Pytania o lokalizację BTSów

Post autor: Jaco »

Może wiecie jak <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font> coś w lubelskim.Żelechów Krzywda Wola Mysłowska.Takie info o sieci dostaje na komóre.
Z góry dziękuje.
ODPOWIEDZ