Gdzie jest BTS???

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: Tomekłódź »

Jak to oni Ci tam napisali że to "stanowi tajemnice spółki". :shock: Bo ta spółka jest z :evil: TP S.A. :evil: i dlatego ten Orange jest takim operatorem do kitu.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: Szadzik »

Nie wiem @TomekŁódź skąd bierze się u Ciebie taka opinia, ale ja mam zgoła inną. Zarówno w licencji gps, jak i na moim abo dla firm mam bardzo dobre warunki i nie mam żadnych powodów do narzekań.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: Tomekłódź »

No ale najwięcej narzekań na forum przyznasz że było na Orange. Czyż nie :?:
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: Szadzik »

Nie liczyłem głosów przeciwko orange. Pamiętaj też, że jak Idea wprowadzała usługę nielimitowanego dostępu do internetu, to plus jeszcze nie wiedział, że w ogóle coś takiego można wprowadzić i długo mu jeszcze zajęło zanim coś takiego wprowadził. To samo zresztą dotyczy ery. A skoro Orange jako pierwsze wprowadziło taką usługę to przez baaaaaardzo długi czas było jedyne i tylko tam byli użytkownicy takiego internetu. Nadal moim zdaniem orange ma najwięcej uzytkowników, a to znaczy, że procentowo "powino" być najwięcej narzekań na orange, nieprawdaż?
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: Tomekłódź »

Wiesz biorąc tak sprawe to jak Orange (Idea) była pierwsza z tą usługą to najwięcej kasy pewnie natrzepała. A więc powinna być najlepiej przystosowana do obsługiwania wielu użytkowników. Ale ja nie wiem kto był pierwszy, ilu ma użytkowników ale w tym momencie na Orange jest najwięcej narzekań i to jest fakt. Nie wspomnę że niektórzy piszą że cięcia wprowadzają od razu jak się przekroczy limit. Koniec polemiki na temat firmy Orange z mojej strony :D bo to nie temat na to.
Awatar użytkownika
evad
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2006-05-15, 08:53
Lokalizacja: Londyn, Zielona Góra

Re: Gdzie jest BTS???

Post autor: evad »

Szadzik pisze:Nie liczyłem głosów przeciwko orange. Pamiętaj też, że jak Idea wprowadzała usługę nielimitowanego dostępu do internetu, to plus jeszcze nie wiedział, że w ogóle coś takiego można wprowadzić i długo mu jeszcze zajęło zanim coś takiego wprowadził.
a tak na marginesie - człowiek odpowiedzialny za stworzenie produktu pt. 'Licencja GPRS' w śp. Idei, przeszedł po pewnym czasie do pracy w Polkomtelu i stworzył iPlus.
Dawid 'evad' Lorenz
ODPOWIEDZ