Dziwny problem GPRS w iPlus

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
snake2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-04-27, 19:39

Dziwny problem GPRS w iPlus

Post autor: snake2 »

Mam pewien problem z GPRS. Używałem internet przez 7 miesięcy w iPlusie łaczyłem sie z nim za pomocą telefonu T630 i wszystko było dobrze do czasu kiedy przestał on działać w mojej miejscowości Chełst z nadajnika Drezdenko tzn łaczy się ale nie chce otwierać stron tylko jest cały czas Oczekiwanie na otwarcie strony i na tym się kończy cała zabawa :( . Udało mi sie połączyć z innym nadajnikiem który nazywa się Wielkopolska za pomocą anteny kierunkowej i z tego nadajnika mam normalne połączenie. Ciekawe jest to że jak pożyczyłem modem Comander USB i zainstalowałem go u siebie w domu internet jest bez problemu z nadajnika Drezdenko. Kiedy pojechałem sprawdzić czy przez telefon T630 będę miał połączenie z GPRS w tej miejscowości Drezdenko okazało się że wszystko jest ok. Bardzo ciekawi mnie jaka może być tego przyczyna. Zasięg mam pełen.
ODPOWIEDZ