Awaria w Orange

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuba
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2005-12-23, 03:26

Awaria w Orange

Post autor: kuba »

Witam. Mam taki problem z nimi mam u nich EDGE od ponad roku okolo roku moglem smialo <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font> z internetu. Teraz cos sie zrombalo zasieg mi spadl do 1 kreski co za tym idzie praktycznie brak mozliwosci kozystania z netu.
Przez okolo rok wszystko bylo cacy 3-4 kreski internet smigal bez problema, dodam ze mam antene zewnetrzna 16,5dB.
Dzwonilem do BOK a oni mi nagle ze jest utrudnione <font color="#FF00FF"><b>»»korzystanie««</b></font> z internetu na moim terenie. Jak to mozliwe skoro przez rok chodzilo normalnie co zlikwidowali BTS-a.
Pany czy takie ich postepowanie jest podstawa do rozwiazania umowy, bo skoro bylo pokrycie terenu zasiegiem a teraz normalnie znikl.

Dodam jescze ze teraz mam iPlusa na tym samym sprzecie i jest cacy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pimosz
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 270
Rejestracja: 2006-03-16, 18:24
Lokalizacja: ok Tomaszowa Lub

Re: Awaria w Orange

Post autor: pimosz »

Może remont BTSa?

Za brak wywiązania się z umowy należy się jakiś zwrot :evil:
kuba
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2005-12-23, 03:26

Re: Awaria w Orange

Post autor: kuba »

miesiac czasu tak jak pisalem dzwonilem do BOK i puzniej odzwonil do mnie ich technik i twierdzi ze na terenie na ktorym sie znajduje moze nie dzialac internet.
W salonie mnie zapewniali ze bedzie chodzil i chodzil okolo roku a teraz doslownie brak.
Pani z BOK mowila abym pisal reklamacje o zmniejszenie abo ale co mi po tym jak sie nie da <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font>.
:?
ODPOWIEDZ