gc79 profesional signal boost :) hehe

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bart

gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: Bart »

Witam , przeprowadziłem proste doświadczenie- z mojego se gc79 zdjąłem klapkę z anteny i położyłem na nim kabel zasilający od laptopa - dostałem jedną krechę gratis :) hehe i się już tak często nie rwie...
pozdrawiam Bart
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: Tomekłódź »

Tą okragła klapkę z zielonym logiem SE?
Viruz

Re: gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: Viruz »

wcale nietrzeba zdejmowac żadnej klapki wystarczy owinąć kawalkiem aluminium np z rury spiro takiej od kominków i z 3 kresek gdzie polączenie jest poprostu do bani robi mi sie 4 czasami wskakuje na 5 i juz mi nic niezrywa polączenia pozatym wcale mi wolno niedziala aplikacja i plusa ale to moze dlatego ze mam gc79 podlączone do zwyklego blaszaka ? :) jak ktos chce info jak to zdrobic to na gg 969057 ale caly czas jestem niewidoczny
ertes

Re: gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: ertes »

NO prosze -Polak potrafi a my cudujemy z antenami kierunkowymi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rafalek

Re: gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: rafalek »

jak zainstalowac cg79 na xp ?? niechodzi mi do dzisaj kur[*****] iplus ssie pomocy!
ertes

Re: gc79 profesional signal boost :) hehe

Post autor: ertes »

Do ----------------- rafalek ------------------------

Czy nie możesz pojechać do sklepu z kompem tam gdzie kupiłeś modem ----niech oni sie martwią a jak ci już zacznie chodzić to zrób sobie od razu kopie systemu
tak to nie wiesz co jest nie tak - być może - masz padnięty modem !!!
pozdr.
ODPOWIEDZ