Wielka awaria w Iplus czy słyszeliście?

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
forester
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2005-12-28, 20:02
Lokalizacja: Piszczac

Wielka awaria w Iplus czy słyszeliście?

Post autor: forester »

Witam nie wiem czy słyszeliście o awarii iPlusa od czwartku mają jakieś kłopoty ze swoją usługą .Dowiedziałem się o tym od BOA czekając na konsultację ok. 15 min!Powiedziano mi tylko ,że będzie naprawiona w ciągu kilku dni a dzisiaj jest juź niedziela i nic się nie zmieniło.Napiszcie jak u was ta awari się objawi bo u mnie tak: łaczę się z plusem na ok 5 min transfer 0-24 kb/s i następnie kicha koniec chociasz sesja jest oraz zasięg przyzwity.Zastanawiam się dlaczego nie powiadomili sms o awarii a ja już chciałem modem comandera do serwisu zanieść.Wddług mnie należy nam się odliczenie od abonamentu, co wy na to?Pozdrawiam forester.
Awatar użytkownika
etranger
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 196
Rejestracja: 2006-03-22, 22:24
Lokalizacja: Kraina Smutku

Re: Wielka awaria w Iplus czy słyszeliście?

Post autor: etranger »

I slyszelismy i pisalismy o tym ;)
Regards - etranger®
Awatar użytkownika
forester
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2005-12-28, 20:02
Lokalizacja: Piszczac

Re: Wielka awaria w Iplus czy słyszeliście?

Post autor: forester »

Gdzie o tym pisaliście?Nie mogę <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font> tego tematu.
Awatar użytkownika
Kuna
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 21:44

u mnie już działa

Post autor: Kuna »

U mnie już wróciło do normy. Niektóre strony np. allegro chodziły normalnie. Ale większość nie chodziła wcale. Myslę że sami nie zwrócą abonamentu. Powinniśmy wysłać faksy z takim żądaniem. Tylko toich zmusi do podnoszenia jakości świadczonych usług. I może wreszcie doczekam się edge.


A jednak nie! pośpieszyłem się, poprostu zmieniły się objawy usterki - po kliku minutach zanika upload i download. I pomyśleć że ja za ten gprs płacę mimo że on taki marny!
ODPOWIEDZ