Antena dziwna sprawa

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Antena dziwna sprawa

Post autor: Gość »

Zakupiłem antene z allegro i mam z nią pewien problem! Na samym modemie osiągam średnio prędkość 130kb a gdy podłączam antene to spada mi szybkość transferu do 45kb! Wychodzi na to że szybciej mi net zasuwa bez anteny niż z anteną! Czemu tak jest proszę o pomoc! Może coś źle podłączam! A najdziwniejsze jest to że kreski pokazuje mi wszystkie że niby tak dobry mam zsięg!
asdd

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: asdd »

Skieruj antene na bts z edgem - a predkosc cie powali !!!! :lol:
Gość

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: Gość »

no właśnie kierowałem, nie jest to antena kierunkowa ale 30cm 7db i jakoś spada mi szybkość netu nie wiem co robić!
MariuszDW

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: MariuszDW »

Może tą anteną łapiesz odbity sygnał. Powstaje więcej błędów z powodu których dane muszą być przesyłane jeszcze raz (czyl transfer spada). Tą antenę wyciągasz na dwór, czy w pokoju?
Gość

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: Gość »

Tą antene mam na parapecie wewnątrz mieszkania!
Gość

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: Gość »

Pytająć producenta od którego kupiłem antene o tą sprawe powiedział mi że serwistant pojechał właśnie na urlop i nie może mi pomóc! Brzmi to jak jakaś ściema!
ertes

Re: Antena dziwna sprawa

Post autor: ertes »

otwórz to pudełko w antenie do którego dochodzi kabelek zobacz czy coś sie nie odłaczyło koledze kabelek sie odłaczł i miał to samo
ODPOWIEDZ