Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Wilinho10
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-15, 08:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Wilinho10 »

Matek, nie wiem po to twoje ogromne poruszenie. Zapytałem tylko o w miare dobre rozwiązanie. Jeżeli masz lepsze ok, zastanowie się. Być może faktycznie starter orange + router + antena zda egzamin. Musze sie zastanowić
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: 3G_ »

Wilinho10 pisze:Powiem ci ,że nie miałem w planie żadnych modemów ani routerów. Moim celem jest to , że np jak przyjedzie mój znajomy, rodzina albo kto inny, wyciągnie telefon na ogrodzie i połączy się z internetem. Tylko tyle. :D Jest na to szansa ?? ;)
Tak się nie da.
matek451 pisze:A na jakiej podstawie zweryfikowałeś BTS UMTS900aero2 w Zapałowie ?
Zobacz sobie CID GSM w bazie. U900 często ma kolejne cyfry. Tutaj nie ma wątpliwości.

matek451 pisze:Powszechnie wiadomo że ja się nie znam i wprowadzam w błąd.
Tego nie napisałem, ale w każdym poście wyglądasz jak typowy naganiacz Orange.
Kolega mówił o Plusie, więc sądziłem, że może mieć umowę i dlatego pisałem o Plusie, zanim się zacznie proponować zmianę operatora trzeba było zapytać. W tej sytuacji 1410 może być jak najbardziej, ale obawiam się, że autor myślał, że zrobi wszystko za parę groszy.
matek451 pisze:No i "na bank" BTS-y LTE800 Orange i LTE800 T-mobile na tym terenie są tak jak piszesz zapchane a te UMTS900 Aero2 puściutkie i net śmiga aż miło.
Tego też nie napisałem, więc przestań insynuować. Trzeba sprawdzić, a prawdopodobnie działa też dużo bliżej U2100 w Mołodyczy, które akurat może działa dobrze, ale Ty wiesz z góry, że Plus zawsze działa źle, a Orange cudownie. Mam wkleić parę speedtestów jak potrafi być zapchane?
Chodzi mi tylko o to, że zawsze bezwarunkowo polecasz tylko jedną sieć.

A i piszesz, że Plus nie ma oferty na kartę jednocześnie proponując pół-legalne karty z Allegro. Może więc ktoś inny powinien zejść na ziemię...
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

Jeśli zadowala cię 3G w Plusie z UMTS900HSPA+ z BTS-a w Zapałowie to kup odpowiedni sprzęt i korzystaj. Możliwe ze uda ci się skorzystać z LTE800 Sferii na BTS-ie w Wólce Pełkińskiej. Warunek jest jeden , skuteczna antena na 800-900MHz( wspomniane wcześniej) podłączona do routera LTE/3G. Twoje rozwiązanie oparte o repeater GSM jest nielegalne i karalne. Taki szajs zakłóca pracę sieci operatora. pomijam skuteczność pseudo sprzętu od handlarza chińskim Śmieciem czyli Signaflex. No i do korzystania konieczna karta internetowa z Plusa lub jakaś głosowa z pakietem internetowym do routera. Z twojego pseudo rozwiązania z repeaterem skorzystają ewentualnie tylko znajomi, klienci Plusa no i może Play w roamingu krajowym. Z Wifi na routerze LTE/3G dostęp do internetu będą mieli na telefonach i nie tylko niezależnie od operatora a ci co mają telefony z WoWiFi ( WiFi Caling) będą mogli z niego skorzystać do rozmów głosowych. Zaproponowałem Orange z dwóch powodów. Pierwszy to zasięg LTE800 z dwóch pobliskich BTS-ów. Drugi to "Grunwald" czyli 1,41TB na karcie Orange Free z długim terminem ważności. A karta ze 100GB bonusem na m-c za podanie danych adresowych przy rejestracji to koszt 5 zł. Można go zwiększyć o 50GB jeśli kupi się z taryfa YES i zmieni na taryfę Orange Free. Za zmianę jest bonus 50GB na 14 dni. Kolego @3G karty z Allegro są legalne , to ze powtarzasz jak mantrę jednego z użytkowników Telepolis nie jest jedyna opinia. Na tym forum jest wielu z nich korzystających i nie piszą ze im zablokowano karty. Dla ciebie sa niewiarygodni. Ja nie polecam Orange z miłości do nich, ale w tym przypadku zasięg, infrastruktura NetWorks jest lepsza od Plusa. Nie ratuje tego uruchomienie ostatnio pozwolenia na UMTS900 w Zapałowie. UMTS2100Plusa z Mołodycza o ile działa w terenie leśnym to duża zagadka, nawet z anteną na 2100MHz. Jak możesz to wklei przy okazji speedtesty z zapchanych BTS-ów UMTS900 Aero2 skoro posiadasz te na LTE800 Orange. Jak zawsze masz rację, przecież 10MHz w MIMO na LTE800 szybciej zatka niż 5MHz na jednej nośnej na UMTS900. Autor chce wydać konkretna kasę bo niby antena Tsunami i repeater GSM z Signaflex to kilkaset złotych, tylko to zła droga. Obaj doskonale wiemy ze w takim terenie sprawdzają się ATk-20 czy ATK-10/800-980 a dostęp jest praktycznie na niższych pasmach czyli 3g z UMTS900 i LTE800 i tego powinien się trzymać niezależnie od wyboru operatora.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: 3G_ »

Przecież nigdzie nie pisałem, że L800 szybciej się zapcha niż U900, skończ te insynuacje!
Ale może być U2100 Mołodycz, odległość 3 km i może akurat wyglądać dobrze w porównaniu z L800 z 10 km.

Grunwald jest ok, tylko żeby rejestracja przebiegła jak powinna. Nie powtarzam niczyich słów, wystarczy pomyśleć i mieć świadomość zagrożeń. Nawet tego nie czytałem co mówisz, więc nie wiem kto mógłby być dla mnie niewiarygodny. Przestań więc wymyślać...
Bonus za rejestrację - mógłbyś chociaż wspomnieć, że jest jednorazowy.

W ogóle to może byłaby szansa na LTe1800 Plusa z Wiązownicy, to jest kilka kilometrów, no przez las, ale to nie jest nie wiadomo jaki las, choć fakt - kierunek na Zapalow bardziej otwarty. Wiem - pewnie powiesz, że nie ma szans, ale to w takim razie net na 1800 nie ma prawa działać również w miejscach, gdzie robiłem, a jakoś o dziwo działa ;)
Trzeba by było sprawdzić czy L1800 jest tam uruchomione, co ciekawe jest też pozwolenie na 2600 (jak gdzieś pojawi się pozwolenie 2600 to Plus je odpala tylko pytanie czy już to zrobił tutaj), jeśli już działa stacja nie powinna być obciążona nadmiernie. A co 20 MHz to nie 10 :)
Edit - tak jeszcze patrzę dokładniej, że na 1800 z Wiązownicy może być jednak zbyt daleko.

Oczywiście, Orange w tym miejscu na L800 ma szansę działać tanio i dobrze, to najprawdopodobniej najlepszy wybór, ale to trzeba sprawdzić, a nie wyskakiwać z tym tak zupełnie bezwarunkowo i jako pewnik. I tylko o to mi chodzi.

A i nie wiem skąd pomysł, że Plus uruchomił w Zapałowie U900 dopiero ostatnio. Pewnie jest od lat. Chyba za bardzo na bazie btsearch polegasz :)
Równie dobrze mogłoby się okazać, że np. Mołodycz ma L1800. Do weryfikacji. Trzeba być na miejscu, trochę pojeździć, zobaczyć co w trawie piszczy (gorzej, że odpowiedni telefon potrzebny), a nie sprzed monitora się mądrzyć. Tak to nie ma w bazie to nie ma i koniec kropka ;)

A prawdopodobnie jest i Play w Wiązownicy, jakieś 7 km, także nie samym Orangem świat stoi ;) Nie zdziwiłbym się gdyby 1800 Playa lepiej chodziło niż 800 Orange z 10 km z Zapałowa. Ale to jak mówiłem - wszystko do sprawdzenia, nic na pewno.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

Bonus za dane adresowe jest jednorazowy ale to 100GB na m-c , Kart można zarejestrować kilka na rodzinę czy znajomych wszak będą z internetu korzystać też na tej działce, kilka osób kupi kartę za 5 zł i sukcesywnie można właczać bonusy na nich https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-N ... ta-p/22821 . Polak potrafi.Do tego te 50GB na 2 tygodnie za przejście z YES na Free. Wiem że niektórzy uważają że to kombinacje, dużo zachodu itp, itd ale mówimy o ogromnym , legalnym bonusie danych za 2 piwa, na działkę jak znalazł. Oczywiście może próbować i z LTE800Sferii, jak będzie miał szczęście to na tych BTS-ach Sferii z tymi 5MHz będzie luźno i transfery normalne. A co do UMTS900 z Zapałowa, porównanie map zasięgu 3g z Plusa która jest w miarę aktualna z mapą 3g Cyfrowego Polsatu(( starsza) wyraźnie wskazuje że UMTS900Aero2 w Zapałowie to nowa sprawa. Na mapach CP go nie ma w Plusie pokazują zasięg 3G wewnątrz na dużym terenie. To chyba logiczne że uruchomiony w ostatnim czasie gdzie Plus dodaje UMTS900Aero2 tam gdzie było tylko GSM900. To takie działanie tez na przyszłość, do reframingu na LTE900 jak znalazł. Bo niestety ale LTE800 na takich BTS-ach już nie dodaje. Ale my tu sobie trochę z niepotrzebnymi emocjami gadu-gadu a autor jakoś milczy. Bez testów, koniecznych anten zewnętrznych czy routera LTE/3G raczej nie skorzysta ani w Plusie ani w Orange.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: 3G_ »

No są to kombinacje, jak ktoś chce niech się bawi, ale w końcu zabraknie członków rodziny i co? Net na parę miesięcy najwyżej i zabawy sporo.
Map Polsatu i Plusa nie porównywałem, jeśli są takie różnice możesz mieć rację. Wydawało mi się, że teraz robią już inne CID-y w U900 niż w G900, ale mogę się mylić.

Dokładnie, teraz ruch autora. Prawdopodobnie zestaw Orange 1410 + 2x ATK20 + E5573 będzie OK. Można dla pewności zarejestrować jeden starter żeby mieć za te 5zł dużo netu na miesiąc, ale to by pozwoliło sprawdzić co i jak. Anteny w zasadzie można już kupować, router też.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

No nie przesadzaj, to na działkę w lesie więc chyba nie będą siedzieć non stop i ssać ogromne ilości danych. Są ciekawsze zajęcia w tak uroczym miejscu. Zresztą opcji w Orange jest kilka a może i z Plusa mu wystarczy jak ma pakiet internetowy. Nie wiemy. Oby tylko nie bawił się w te rozwiązania z jakimiś pseudo antenami, wzmacniaczami GSM. Szkoda kasy a efekt z góry marny.
Wilinho10
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-15, 08:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Wilinho10 »

Zostałem wywołany do tablicy więc jestem ponownie :)

Dziękuję bardzo, że mój temat was tak zainteresował. Pisałem na początku o Plusie, ponieważ mam abonament rodzinny z limitem 40Gb na internet. Miesięcznie zostaje mi ...około 35 Gb. Jak widzicie, korzystam tylko "ekonomicznie".

Jeżeli piszecie o Orange, to wporządku. Można wejść w ten temat. Kupić Starter za piątke, dołożyć bonus 100 gb i kupić używany router e5573. Zastanawiam się tylko z tymi antenami. Czy muszą być dwie? Można kupić jakąś jedną antene, typu dual? czy to zda egzamin? W Radawie teren jest piekielnie zalesiony, a drzewa rosną w góre z każdym dniem. W kieunku mołodyczy mam wysokie drzewa i dachy sąsiadów. Na zapałów, same iglaste po 4, 5 metrów wysokości. Ale jak wyjde na dach to przestrzeń w tym kierunku jest otwarta.

Wydaje mi się ze najlepiej będzie jak skieruje na ten zapałów. Wszak z tamtąd miałem dwie kreski i w miare to chodziło( ale trzeba było siedzieć na kominie) :D Powiedzcie mi jeszcze, gdzie ten router Huawei umieścic, i czy będzie z niego dobre rozsyłanie na działce ?

Pozdrawiam ;)
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: 3G_ »

A jednak jest abo w Plusie, tak czułem. To nie wiem skoro inne kierunki nie wchodzą w grę, w Zapałowie Plus ma tylko U900, to słabo bedzie pewnie. Zostaje LTE800 Orange.
Anteny do LTE powinny być dwie, to jest to samo co dual tylko Ty potrzebujesz na niskie pasmo - i tu są anteny oddzielnie dwie. Chyba, że jednak będziesz męczył to U900 Plusa, to jedna wystarczy, ale czy jest sens...
A gdzie ten router ma zapewnić zasięg? W domu, na całej działce?
Wilinho10
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-15, 08:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Wilinho10 »

Chciałbym korzystać w domu, na tarasie oraz do 5 metrów od domu(np. na hamaku :) ). Jak te anteny mają byc ustawione? jedna w pozycji V druga w H ? Kabel do 10 m czy krótszy do routera ??
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

Jeśli to karta głosowa Plusa to jak włozysz ja do routera E5573to z rozmów na niej nici, choć i na to jest sposób ale wtedy inny router. Chyba że to jakaś dodatkowa do internetu. Jesli sytuacja jest taka ze tylko na Zapałów masz okienko wsród drzew to i tak dobrze. Bo tam masz zweryfikowany UMTS900 Plusa. Zrób sobie wycieczkę w jego poblize i na swoim kierunku zrób speedtesta i pokaz wyniki oraz screena z Network cell info. Sprawdzisz w ten sposób jego obciążenie i będziesz przynajmniej wiedział co czeka cię z Plusa u siebie. Anteny bezwzględne na 800-900MHz, najlepiej ATK-20, teren i odległość taka ze nie ma kompromisu, na dodatek jak najkrótszy kabel w celu uniknięcia strat. Do UMTS900 jedna, do LTE800 dwie. Zrób też testy LTE800 Orange na tym dachu i przy okazji wizyty w Zapałowie pod BTS-em LTE800 Orange. A co do zasięgu WiFi to zależy jaki to dom, pokrycie skutecznym zasięgiem duzego, tarasu i kawałka działki nawet dla domowego routera LTE/3g może być problemem.
Wilinho10
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-15, 08:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Wilinho10 »

To jest mały domek letniskowy. 7x8 cegła dziurawka, karton-gips itp. Myśle ze sygnał się przebije przez takie "ścianki". Jak juz bede miał ten cały sprzet(E5573 OFnK 2xATK-20) to jest jakaś aplikacja do tego routera która mi podpowie siłe sygnału jak bede celował w nadajnik ? Tak żeby ustawić jak najlepiej? Nie wiem kiedy będe następnym razem na działce, może za 2,3 tyg. :)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

Umieścisz na oknie od tarasu i powinno być OK, do zastosowań doraźnych na działce może wystarczyć. Jak masz telefon to uruchom na nim Hotspota WiFi , połóż w tym miejscu i sprawdź drugim jak wygląda zasięg w domku, na tarasie i ogrodzie. Zmierz sygnał WiFi Analyzerem. To taki wstępny test, podobnie będzie z E5573. A co do zarządzania E5573 to działa on z programami http://www.lte-anbieter.info/ltewatch/c ... ltewatch_h i https://www.dropbox.com/s/x3f5jxw89rjk0 ... t.zip?dl=0 Pokazuja parametry sygnału LTE,CID BTS-a i można w nich wymuszać pasma LTE.
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

Do jakiego nadajnika sie zalogowalem? Chodzi o lokalizację. Dzięki
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: matek451 »

Obrońców Westerplatte 5, Pruszcz Gdański.
compawori
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-08-25, 22:09

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: compawori »

LTE2600
Orange Polska S.A. 18E38'50" 54N15'59" Pruszcz Gdański Obrońców Westerplatte 5, Dz. nr 9/25
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

compawori pisze:LTE2600
Orange Polska S.A. 18E38'50" 54N15'59" Pruszcz Gdański Obrońców Westerplatte 5, Dz. nr 9/25
Sprawdziłem sobie w pliku z UKE i żadne z danych z NCI nie pokrywają się z id w pliku jak to rozszyfrowaliście. Nie chcę Was bombardować postami jak samo mogę to jakoś zrobić.
ps. A jaki parametr w NCI jest odpowiedzialny za pasmo?
compawori
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-08-25, 22:09

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: compawori »

Zobacz w pierwszym poście w tym temacie jak uzyskać numer pozwolenia z CellId w przypadku Orange. Następnie można go wyszukać w wykazie pozwoleń radiowych UKE.
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

No dobrze, znalazłem ale tego BTS-a nie mogę znaleźć
eNB: 17118
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: radius »

Wstaw screen.
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
compawori
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-08-25, 22:09

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: compawori »

usunięty
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

Mam prosze:
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: radius »

Sposób na Play nie działa.

Czekaj aż Kolega @Pawrzes tu zajrzy.
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

Dziękuję ;) Bede czekał
Pawrzes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 293
Rejestracja: 2016-03-30, 17:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Pawrzes »

Zajrzałem i lokalizacja to Rokitki, ul. Tczewska 10 ;)
Pozdrawiam
tomek_s
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2014-08-26, 08:00
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: tomek_s »

Pawrzes pisze:Zajrzałem i lokalizacja to Rokitki, ul. Tczewska 10 ;)
Dziękuję :).
Olin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-09-30, 00:08

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Olin »

Bardzo proszę o lokalizację nadajnika PLAY LTE800.
ltewatch podaje cell-id 1648722 (1928-52)

edit:
ok, znalazłem ID: ZDU3301, Zduńska Wola, ul. Murarska 21
Problem w tym, że ode mnie to ponad 20 km, a modem z anteną wewn. odbiera stabilnie ten sygnał LTE 2 metry nad podłogą wewnątrz domu z RSSI -85dBm. Do tego jest kilka innych pasujących parametrami BTS-ów dwa-trzy razy bliżej. Możliwe, że coś pomyliłem?
compawori
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-08-25, 22:09

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: compawori »

W LTE RSSI jest tylko wartością pomocniczą. Należy patrzeć na RSRP oraz SINR i ewentualnie RSRQ.
ScApi
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2017-09-24, 19:18

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: ScApi »

Szukaj 16487 w CID, i dopasuj lokalizację bliżej Ciebie, część to pozwolenia więc mało szczegółowe.
Davvid
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2017-09-19, 16:20

Re: Identyfikacja stacji bazowej na podstawie eNBI i CellID

Post autor: Davvid »

Witam. Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć, co to za nadajnik 3G, z którym teraz mi się łączy modem: 46081975 ? Z góry dzięki, bo mi niczego nie znajduje na btsearch ani wg poradnika z 1. strony :(
ODPOWIEDZ