Antena do Huawei E3372h aby przeniosła zasięg

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Antena do Huawei E3372h aby przeniosła zasięg

Post autor: słabyzasięg »

Witam.

Szukam anteny aby przeniosła mi zasięg z okna lub za okna do pokoju w modemie Huawei E3372h mam zasięg HSPA+ DC i LTE na poziomie od -75 dBm do -85 dBm wszystkie sieci prędkości nie powalają 1-3 Mb/s rzadko kiedy drugie tyle niedrogiej chciałbym się zmieścić w w okolicach 50 zł z przesyłką.

Czy do modemu Huawei E3372h musi być podwójny konektor bo tam są dwa wejścia antenowe CRC9 czy na jednym będzie też łapać zasięg poprawnie?
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Antena do Huawei E3372h aby przeniosła zasięg

Post autor: ml13 »

LTE działa w Mimo, potrzebuje dwóch anten do zwiększenia prędkości. HSPA+DC będzie działać na 1. Do 50 zł to raczej bez szans, po porostu bedziesz miał dodatkowe żelastwo i trochę badziewnego kabla w domu więcej. Używany Panel kupisz za około 100-120zł. Tutaj viewtopic.php?f=14&t=47793 kolega oferuje dobry panel z kablami za grosze. Oczywiście musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami konektorów CRC9.
Obrazek
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Re: Antena do Huawei E3372h aby przeniosła zasięg

Post autor: słabyzasięg »

A co myślisz o routerze WiFi do modemu postawię go na oknie gdzie mam najlepszy zasięg widzę że nowy do 100 zł kupi się a używkę do 50 zł.
ODPOWIEDZ