ZTE MF910 +antena

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Meoo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-03-03, 20:17

ZTE MF910 +antena

Post autor: Meoo »

Witam, ostatnio zdecydowałem się na zakup anteny do mojego routera ZTE MF 910 oto ona http://antenydomodemu.pl/ts9/20-antena- ... i-ts9.html Mieszkam 6 km od najbliższego nadajnika. Sygnał wysyłany przez router był na poziomie -110 dBm. Zasięg na routerze mam cały czas LTE jedna kreska. Korzystam z sieci Orange. Po podłączeniu anteny z routerem nic się nie dzieje, ani lepiej ani gorzej. Nie mam pojęcia o co chodzi. Może miał ktoś podobny problem. Proszę o pomoc.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: ZTE MF910 +antena

Post autor: Hermogenes »

Odeślij tą antenę jak tylko możesz Tobie jest potrzebna antena kierunkowa .Zapewne będą to anteny na 800 MHz ale to powinieneś sprawdzić czy ten nadajnik nadaje w tym paśmie,jeśli nie masz czym sprawdzić to zadzwoń do Orange do działu technicznego i zapytaj.Niebawem większość na wsiach będzie pokryta tym pasmem.Podaj chociaż lokalizację to ktoś prędzej pomoże .poz .Hermogenes
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: ZTE MF910 +antena

Post autor: dzejk »

Tą "anteną" możesz jedynie pogonić tego, kto Ci ją sprzedał. Do niczego innego się nie przyda, a już na pewno nie wzmocni sygnału.
ODPOWIEDZ