Huawei E 5573 jaka antena

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maszkara72
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2017-01-26, 11:24
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Huawei E 5573 jaka antena

Post autor: maszkara72 »

Bo widzisz Hermogenesie ja temu koledze to tak pomagam trochę na odległość.Bo nie mam możliwości aby być u niego w domu i pomóc bezpośrednio.Wiem,że to jest śmieszne.On jakiś sygnał łapie,ale sam nie wie z jakiej częstotliwości.Chciał dokupić antenę,więc mu dokładnie wytłumaczyłem jakie są najlepsze na poszczególne pasma,opierając się na opiniach najbardziej doświadczonych użytkowników tego forum min; Ciebie.On sam nawet przy pomocy Ltewatch czy jakiegoś podobnego programu nie zrobi nic bo jest mało doświadczonym internautą,a żeby nawet coś próbował to mógłby coś ,,schrzanić,,.No i tak myślę,że w taki sposób mu nie pomogę.Wiem co sobie myślisz,że to jest chore :facepalm: W tej chwili najważniejsze pytanie to jest,czy jeśli jego modem łapie 1800 na skraju zasięgu,to czy po podłączeniu anten atk 10 sam przełączy się na 800 i będzie trzymał tą częstotliwośc,czy jednak pozostanie nadal na tym słabiutkim 1800?Jeśli byš mógł odpowiedzieć na te pytanie,korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia w tym temacie to byłbym Ci bardzo wdzięczny.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Huawei E 5573 jaka antena

Post autor: dzejk »

Jeśli będzie w zasięgu lte 800, to modem się na to pasmo przełączy, właśnie dzięki antenie atk-10, która wzmacnia tą częstotliwość
maszkara72
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2017-01-26, 11:24
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Huawei E 5573 jaka antena

Post autor: maszkara72 »

dzejk pisze:Jeśli będzie w zasięgu lte 800, to modem się na to pasmo przełączy, właśnie dzięki antenie atk-10, która wzmacnia tą częstotliwość
I tylko o to mi chodziło,WIEEEEEELKIE DZIĘKI Dzejk. :ok: Oczywiście dwie anteny atk 10 i jedna obrócona względem drugiej o 90° jak rozumiem.
ODPOWIEDZ