konektor antenowy

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lidmar
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2005-11-23, 21:01
Lokalizacja: Siedlce

konektor antenowy

Post autor: lidmar »

za modem sluzy mi nokia 6020 .chcialbym zastosowac do niej antene kierunkową ale ten telefon nie ma gniazda antenowego i pozostaje mi tylko konektor indukcyjny przykladany do obudowy telefonu (w miejscu anteny wewnetrznej).zastanawiam sie nad skutecznoscią tego konektora,czy to dziła czy moze to tylko bajer?
kraiczek

Re: konektor antenowy

Post autor: kraiczek »

Przyłączam się do tego pytania. Też mam nokie 6020 i nie wiem jak podłączyć ja do anteny kierukowej, czy te klejone konektory sa skuteczne :?:
Gość

Re: konektor antenowy

Post autor: Gość »

Tak, te przpinane na zewnątzr, ewentualnie klejone są skuteczne, działają indukcyjnie a dobrą antenę kierunkową możecie kupić np. tutaj [ciach]

EDIT: cenzura!!
lidmar
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2005-11-23, 21:01
Lokalizacja: Siedlce

Re: konektor antenowy

Post autor: lidmar »

a co ty tak reklamujesz ta antene (w kolejnym juz temacie),ty ja sprzedajesz?
kraiczek

Re: konektor antenowy

Post autor: kraiczek »

Dajcie jakiegoś linka do konektora for nokia 6020, bo nie mogę teraz nic znaleźć...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: konektor antenowy

Post autor: zDaleKi »

lidmar pisze:a co ty tak reklamujesz ta antene (w kolejnym juz temacie),ty ja sprzedajesz?
Dokładnie też się nad tym zastanawiam :(

Trzeba chyba się zastanowić nad zakazem podawania linków do allegro,
sp-am zaczyna się robić! :(
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ