Airbox 2 plus - Jaka antena?

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
NeleK
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-07-21, 09:22

Airbox 2 plus - Jaka antena?

Post autor: NeleK »

Cześć,
Mam do Was pytanie. Posiadam ruter a raczej jak mówią modem. Ale i tak ciągle jest ruter Airbox 2 Plus od Orange. Mieszkam na wsi, na BTs najbliższy odbiornik jest oddalony około 6km, oraz są też inne, ale dalej... ;/ , szukałem dużo anten LTE do Airbox 2 Plus z dwoma konektorami TS9, ale nie chciałem kupywać.. Aktualnie pracuje na zasięgu HSPA+, nie wystarcza mi. Odległość od miasta to około 9km, od mojego domu. Zastanawiam się, czy ten ruter 'pociągnie' antene paraboliczną, posiadam talerz, promiennik mogę w każdej chwili kupić. oraz pytanie do innego działu, w centrum Wsi jest neostrada, pytanie teraz, mieszkam około 300-350m od Wsi. Wie ktoś, jakie były by koszty dociągnięcia neostrady przez taki dystans? liczę na szybką odpowiedź.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Airbox 2 plus - Jaka antena?

Post autor: dzejk »

Co to za miejscowość ?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Airbox 2 plus - Jaka antena?

Post autor: wojteks »

NeleK pisze:Wie ktoś, jakie były by koszty dociągnięcia neostrady przez taki dystans?
Zapytaj Orange, ale na 99% dostaniesz BMT.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ