Cyfrowy Polsat - Huawei B315s

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
king89yaku
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2016-06-06, 11:59

Cyfrowy Polsat - Huawei B315s

Post autor: king89yaku »

Witam.

Cyfrowy Polsat - Huawei B315s Internet na poziomie 4/5mb downloadu i 0.25 uploudu co strasznie denerwuje.
Patrzyłem na Mapie i jest niedaleko najadnik w Dąbrowie Tarnowskiej jednak router nie chce mi się z nim łączyć.

Wstawaim screen z LTE Watch H i proszę o porady. Z kupnem anteny będzie <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> problem bo brak fubnduszy jednak czasami rano prędkośc ośiąga (30 40 MB downloadu) co wystarczająco by mnie satysfakcjonowoało. Może kwesta zmiana firmware routera bo słyszałem że wielu ludzią pomogło.
1.jpg
Dziękuje za pomoc
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Cyfrowy Polsat - Huawei B315s

Post autor: matek451 »

A gdzie przeczytałeś, ze zmiana FW jest w stanie coś poprawić? To stek bzdur. Zasięg z BTS-a LTE1800Aero2 w Niedomicach. Kiepskie parametry sygnału, niski SINR. W Radłowie i Tarnowie-Niedomicka działa oprócz LTE1800Aero2 tez LTE800Sferii ale tu tylko 5MHz w MIMO2x2 i prędkości z założenia niskie. Jaka to lokalizacja? Kiepski wybór operatora.
ODPOWIEDZ