Antena Lte Huawei b525 Tmobile Zakrzewo 63-910

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
norbi104
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-06-17, 10:56

Antena Lte Huawei b525 Tmobile Zakrzewo 63-910

Post autor: norbi104 »

Witam serdecznie. Jestem. Nowym użytkownikiem tego forum. Dodam że jestem lekko zielony w temacie Ale potrzebował bym bardzo waszej pomocy. Tydzień temu wraz narzeczoną wprowadziliśmy się na swoje do zakrzewa kod pocztowy 63910. Posiadamy modem Huawei b525 w sieci tmobile we wcześniejszym miejscu zamieszkania działał pięknie Internet lte miejscowość (Miejska górka) dosłownie oddalona o 4km od nowego miejsca zamieszkania gdzie mamy zasięg 3g w dzień i nieraz w nocy lte. Prosił bym o pomoc w znalezieniu jakiejś anteny dobrej aby polepszyć działanie tego Internetu.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Antena Lte Huawei b525 Tmobile Zakrzewo 63-910

Post autor: dzejk »

Jeśli budżet nie ogranicza to 2x atk-504.
Najbliższy nadajnik na silosie cukrowni w Miejskiej Górce, pełny wykaz http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 61&zoom=13
norbi104
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-06-17, 10:56

Re: Antena Lte Huawei b525 Tmobile Zakrzewo 63-910

Post autor: norbi104 »

Witam serdecznie przepraszam że odpowiadam po takim czasie mam jeszcze jedno pytanko czy te anteny atk 504 mogą być na strychu pokrytym blachodachówka z racji iż nie mam możliwości wystawienia masztu
nefczibaku
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2014-01-29, 22:16
Lokalizacja: grodzisk maz

Re: Antena Lte Huawei b525 Tmobile Zakrzewo 63-910

Post autor: nefczibaku »

To są anteny zewnętrzne, trzymanie jakiejkolwiek anteny na strychu jest pozbawione sensu. Może w jakichś szczególnych okolicznościach to coś zmienia, ale co do zasady to szkoda czasu i pieniędzy na takie rozwiązania. Takie zagadnienia były tu poruszane wielokrotnie.
Czy na dachu nie masz żadnego komina? Czy nie masz żadnego kanału wentylacyjnego?
ODPOWIEDZ